کد خبر: ۶۴۱۷۹
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۱
در چهارمحال و بختیاری مطرح کرد
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بهره گیری از نیروهای متخصص در بخش ساختمان سازی استان چهارمحال و بختیاری ضروری است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، قبال عباسی در نشست با اعضای هئیت مدیره نظام مهندسی ساختمان با اشاره به اینکه بهره گیری از نیروهای متخصص در بخش ساختمان سازی استان چهارمحال و بختیاری ضروری است، اظهار داشت: بخش ساختمان سازی از مهمترین ظرفیت های اشتغالزا در استان چهارمحال و بختیاری به شمار می رود.

 استاندار چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: واحد مسکونی یکی از نیاز های اصلی خانوار به شمار می رود که باید تلاش کرد که خانه سازی بر اساس استاندار احداث شود.

استاندارد سازی واحد های مسکونی با نظارت دقیق انجام می شود

وی ادامه داد: نظام مهندسی ساختمان نقش مهمی در نظارت بر روند احداث ساختمان استاندارد دارد و باید تلاش کند در این مسیر از نیروهای متخصص و با تجربه بهره گیری کند.

 استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: شناسایی ظرفیت های اشتغالزا در استان چهارمحال و بختیاری ضروری است.

نظام مهندسی ساختمان در مسیر توسعه  بخش های اقتصادی چهارمحال و بختیاری حرکت کند

وی بیان کرد: باید تلاش کرد که شاخص های توسعه چهارمحال و بختیاری در تمام حوزه ها ارتقا یابد.

 استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: باید از ظرفیت های نظام مهندسی ساختمان در توسعه بخش های مختلف اقتصادی، عمرانی، اجتماعی، سرمایه گذاری بهره گیری کرد.

وی با اشاره به اینکه توانمندی های بسیار زیادی در سطح استان وجود دارد، بیان کرد: بهره گیری مناسب از ظرفیت ها و پتانسیل های چهارمحال و بختیاری زمینه ساز توسعه و پیشرفت استان است.

 استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: شهرکرد به عنوان مرکز استان چهارمحال و بختیاری ظرفیت های بسیاری برای توسعه دارد که باید این ظرفیت ها شناسایی شوند و در مسیر بهره گیری مناسب از آنها حرکت کرد.

عباسی گفت: مناسب سازی ورودی های شهرکرد ضروری است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مانیتور لرزه‌ای دو سوی پایتخت

مانیتور لرزه‌ای دو سوی پایتخت

یک زلزله‌شناس با بررسی زمین‌لرزه‌های ۱۰ سال اخیر اطراف تهران اعلام کرد: مانیتورینگ خردلرزه‌ها در دو سمت شرق و غرب پایتخت می‌تواند اطلاعات موثر -پیش‌نشانگر‌- درباره رفتار گسل‌های اصلی ارائه کند.
قبرستان دارالسلام در شیراز / تصاویر

قبرستان دارالسلام در شیراز / تصاویر

این مکان یکی از کهن‌ترین گورستان‌های تاریخی ایران است و مدفن تعدادی از عرفا، فضلا و اندیشمندان ادوار تاریخی کشور از قرون اولیه اسلام تا عصر حاضر را در خود جا داده است.