کد خبر: ۶۴۱۴
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۶
‏‎شهرداري تهران ضمن اظهار تاسف از اين حوادث و تسليت به خانواده هاي داغدار ، رعايت هشدارها و نكات ايمني در استفاده از وسايل حمل و نقل عمومي بخصوص مترو را موكدا از شهروندان عزيز خواستار است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، کانال تلگرامی سخنگوی شهردار تهران در مطلبی نوشت:  شهرداري تهران ضمن ابراز تاسف و تاثر از دو حادثه به وقوع پيوسته در متروي تهران به اطلاع مي رساند: 

‏‎١. در حادثه روزگذشته ايستگاه مترو صادقيه ، بنابر صورتجلسه مقامات رسمي، اظهارات شاهدان و عوامل اجرايي ، عبور فرد متوفي از خط زرد و عدم توجه به هشدار پيجر ايستگاه باعث برخورد با قطار عبوري و وقوع حادثه شده است. اين حادثه در ساعت ١٨:١٠دقيقه به وقوع پيوسته كه پس از اقدامات اوليه و انتقال مصدوم به بيمارستان امام خميني توسط عوامل اورژانس متاسفانه ‎در ساعت ١٩:٤٠ فوت ايشان اعلام مي شود.

‏‎٢. در حادثه بعد از ظهر امروز(١٢ مهرماه) ايستگاه ميدان شهدا فردي حدودا ٥٩ ساله در ساعت ١٤:٥٣ دقيقه همزمان با ورود قطار به ايستگاه  به محوطه ريل عبوري وارد و دچار حادثه شد كه متاسفانه به دليل شدت جراحات در گذشت.   بنابر اظهارات شاهدان و مستندات مقامات مسئول  و نحوه وقوع حادثه ، احتمال خودكشي به عنوان علت اصلي حادثه مطرح است كه توسط مراجع ذي صلاح در حال بررسي مي باشد.

‏‎شهرداري تهران ضمن اظهار تاسف از اين حوادث و تسليت به خانواده هاي داغدار ، رعايت هشدار ها و نكات ايمني در استفاده از وسايل حمل و نقل عمومي بخصوص مترو را موكدا از شهروندان عزيز خواستار است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.