کد خبر: ۶۴۱۳۵
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۳
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام:
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: استفاده از وسایل آتش زا از قبیل بخاری، پک نیک و اجاق گاز در وسایل نقلیه ممنوع است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ محسن ناصری در جمع خبرنگاران گفت: برابر بند ۲۰۵۴ جدول جرائم راهنمایی و رانندگی برای رانندگانی که از وسایل آتش زا در وسایل نقلیه خوداستفاده کنندمبلغ ۴۰۰ هزار ریال جریمه پیش بینی شده است.

وی اظهارداشت: بعضا مشاهده می شود برخی از رانندگان در فصل سرما و برودت هوا برای گرم نگه داشتن فضای داخلی خودرو از وسایل آتش زا و خطرناک مانند پک نیک و اجاق گاز استفاده می کنند.

وی با بیان اینکه رانندگان فقط مجازبه استفاده ازسیستم گرمایشی استاندارد خود وسیله نقلیه هستند، افزود: درصورت روئیت چنین مواردی در داخل خودرو، قطعا پلیس با متخلفان برابرقانون برخورد خواهد کرد.

وی گفت: افزون براین برخی ازافراد کاسب و دوره گرد که شب ها در داخل وسایل نقلیه خود در حاشیه معابر استراحت می کنند نیز از وسایل گرمایشی مانند اجاق گازاستفاده می کنند که بارها شاهد مرگ آنان به واسطه انتشار گاز منواکسیدکربن در فضای بسته شده وسیله نقلیه بوده ایم.

سرهنگ ناصری با اشاره به خطرناک بودن استفاده از وسایل گرمایشی سیار و حمل مواد سوختی خارج از باک، افزود: در زمان تصادف وترمزهای شدید وجود این گونه وسایل گرمایشی درخودرو می تواند مزید برعلت شده و با احتراق وسیله نقلیه شدت حادثه رابیشترکند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کاهش ۲۳۰ هزار تومانی قیمت سکه+ جدول

کاهش ۲۳۰ هزار تومانی قیمت سکه+ جدول

سکه طرح جدید امروز در بازار تهران با 230 هزار تومان کاهش، 4 میلیون و 771 هزار تومان و دلار با نزول 931 تومانی،16 هزار و 91 تومان فروخته شد.
پیامد آغاز جنگ تجاری آمریکا و چین برای ایران چیست؟

پیامد آغاز جنگ تجاری آمریکا و چین برای ایران چیست؟

شروع جنگ تجاری آمریکا و چین با اعمال تعرفه علیه کالاهای دو کشور در حالی از روز گذشته اجرایی شد که تبعاتی بر اقتصاد دنیا و ایران بجا خواهد گذاشت.