کد خبر: ۶۴۰۶۹
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۷
فرمانده انتظامی استان ایلام خبر داد
فرمانده انتظامی استان ایلام از متلاشی شدن باند سرقت خودرو در استان ایلام خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار نورعلی یاری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با اشراف اطلاعات نیروی انتظامی افرادی که اقدام به سرقت اموال مردم کردند در سریع ترین زمان ممکن شناسایی و دستگیر شدند.

وی اضافه کرد: نیروی انتظامی عرصه را بر سارقان و مخلان نظم و امنیت تنگ کرده و برای حفظ نظم و امنیت مردم از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

فرمانده انتظامی گفت: ۵ باند سرقت که خودروهای مردم را به حاشیه شهر انتقال می دادند و در نقاط حاشیه شهر بخشی از ابزار و امکانات داخل خودرو را به سرقت می بردند، همکاران ما توانستند این ابزار و امکانات را که از تعدادی از خودروها که به سرقت رفته بود کشف کنند.

یاری افزود: از مشارکت خوب مردم استان به خصوص مرکز استان و همکاری همه نهادها به ویژه دستگاه قضایی تقدیر و تشکر می کنم.
برچسب ها: شهرفردا ، ایلام ، سرقت
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
معرفی گیاهان بومی سازگار با کم آبی برای فضای سبز پایتخت/ تغییر شیوه آبیاری پارکها

معرفی گیاهان بومی سازگار با کم آبی برای فضای سبز پایتخت/ تغییر شیوه آبیاری پارکها

معاون سابق سازمان محیط زیست گفت : اتاق فکری متشکل از اساتید دانشگاه برای رسیدن به پوشش گیاهی همگن با خشکسالی در پایتخت تشکیل شده که تغییر پوشش گیاهی به تدریج و به سمت بلوط و زالزالک ،خزه و "یوکا"،"پمپاسگراس" را جایگزین فضای سبز موجود خواهد کرد.
راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

زیست‌پذیری فزاینده مناطق شهری، روشی برای جلوگیری از آلودگی و حفاظت از منابع طبیعی در مناطق شهری و پیرامون آنها است که ارتباط مستقیم با بافت فرسوده شهری دارد و برای ارتقاء سطح کیفی زیست پذیری از نظر اقتصادی ،اجتماعی و محیط زیست تجدید نظر در آن صورت گیرد.