کد خبر: ۶۴۰۴۵
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی با تاکید بر ضرورت تبدیل مقررات ملی و کنترل ساختمان به خواست عمومی شهروندان و‌ تلاش برای فرهنگ‌سازی و ترویج مقررات در ساخت و سازها گفت: ترویج به این معناست که اصول و کدهای فنی در فرآیند ساخت و ساز وجود دارد که متاسفانه یا جامعه به درستی از آنها آگاه نیست یا به‌رغم آگاهی آنها را نادیده می‌گیرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، حامد مظاهریان در نشست شورای سیاست‌گذاری ترویج مقررات‌ملی ساختمان با اشاره به برگزاری سمینار ترویج مقررات ملی و کنترل ساختمان در اردیبهشت سال آینده و تاکید بر این موضوع که تنها نباید به برگزاری سمینارها بسنده کرد و لازم است اقدامات لازم برای تبدیل رعایت کدهای فنی به فرهنگ عمومی مردم انجام شود، گفت: تلاش می‌شود در راستای رعایت مقررات ملی و کنترل ساختمان گامی به جلو برداشته شود، به‌طوری که این مقررات به یک فرهنگ عمومی در ساخت و سازهای کل کشور تبدیل شود و از این طریق از کم‌فروشی‌های ساختمانی جلوگیری شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.
مراحل تولید زولبیا و بامیه / تصاویر

مراحل تولید زولبیا و بامیه / تصاویر

زولبیا و بامیه یکی از شیرینی‌های اصیل ایرانی است که همه‌ ساله در ایام ماه مبارک رمضان در شهرهای مختلف ایران طبخ می‌شود و در اغلب سفره‌های افطار جا دارد. پخت این شیرینی در ماه مبارک رمضان رونق قابل توجهی پیدا می کند.