کد خبر: ۶۴۰۳۹
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
مدیر کل استاندارد همدان خبر داد
مدیرکل استاندارد استان همدان از تایید صحت کار ۳۵۷ باسکول وسایل نقلیه در همدان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد مددی در گفتگو با خبرنگاران گفت: در راستای صیانت از حقوق شهروندان به دنبال بازرسی و آزمون‌های انجام شده از باسکول‌های وسایل نقلیه چرخ دار جاده‌ای این استان که در داد و ستد عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرند، در ۹ ماهه سال ۹۶ صحت کار ۳۵۷  باسکول مورد تایید قرار گرفت.

مددی افزود: برای تعیین وضعیت صحت کار باسکول‌های وسایل نقلیه چرخ‌دار جاده‌ای، این نوع باسکول‌ها از سوی کارشناسان این اداره کل با همکاری آزمایشگاه همکار تایید صلاحیت شده استاندارد در مقاطع یک ساله مورد بازرسی و آزمون قرار می‌گیرند.

وی بیان داشت: پس از انجام آزمون‌های لازم، صحت کار این باسکول‌ها تایید و برای آنها صورتجلسه تنظیم و در محل باسکول‌ها به منظور روئیت رانندگان نصب شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مانیتور لرزه‌ای دو سوی پایتخت

مانیتور لرزه‌ای دو سوی پایتخت

یک زلزله‌شناس با بررسی زمین‌لرزه‌های ۱۰ سال اخیر اطراف تهران اعلام کرد: مانیتورینگ خردلرزه‌ها در دو سمت شرق و غرب پایتخت می‌تواند اطلاعات موثر -پیش‌نشانگر‌- درباره رفتار گسل‌های اصلی ارائه کند.
قبرستان دارالسلام در شیراز / تصاویر

قبرستان دارالسلام در شیراز / تصاویر

این مکان یکی از کهن‌ترین گورستان‌های تاریخی ایران است و مدفن تعدادی از عرفا، فضلا و اندیشمندان ادوار تاریخی کشور از قرون اولیه اسلام تا عصر حاضر را در خود جا داده است.