کد خبر: ۶۴۰۳۹
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
مدیر کل استاندارد همدان خبر داد
مدیرکل استاندارد استان همدان از تایید صحت کار ۳۵۷ باسکول وسایل نقلیه در همدان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد مددی در گفتگو با خبرنگاران گفت: در راستای صیانت از حقوق شهروندان به دنبال بازرسی و آزمون‌های انجام شده از باسکول‌های وسایل نقلیه چرخ دار جاده‌ای این استان که در داد و ستد عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرند، در ۹ ماهه سال ۹۶ صحت کار ۳۵۷  باسکول مورد تایید قرار گرفت.

مددی افزود: برای تعیین وضعیت صحت کار باسکول‌های وسایل نقلیه چرخ‌دار جاده‌ای، این نوع باسکول‌ها از سوی کارشناسان این اداره کل با همکاری آزمایشگاه همکار تایید صلاحیت شده استاندارد در مقاطع یک ساله مورد بازرسی و آزمون قرار می‌گیرند.

وی بیان داشت: پس از انجام آزمون‌های لازم، صحت کار این باسکول‌ها تایید و برای آنها صورتجلسه تنظیم و در محل باسکول‌ها به منظور روئیت رانندگان نصب شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
معرفی گیاهان بومی سازگار با کم آبی برای فضای سبز پایتخت/ تغییر شیوه آبیاری پارکها

معرفی گیاهان بومی سازگار با کم آبی برای فضای سبز پایتخت/ تغییر شیوه آبیاری پارکها

معاون سابق سازمان محیط زیست گفت : اتاق فکری متشکل از اساتید دانشگاه برای رسیدن به پوشش گیاهی همگن با خشکسالی در پایتخت تشکیل شده که تغییر پوشش گیاهی به تدریج و به سمت بلوط و زالزالک ،خزه و "یوکا"،"پمپاسگراس" را جایگزین فضای سبز موجود خواهد کرد.
راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

زیست‌پذیری فزاینده مناطق شهری، روشی برای جلوگیری از آلودگی و حفاظت از منابع طبیعی در مناطق شهری و پیرامون آنها است که ارتباط مستقیم با بافت فرسوده شهری دارد و برای ارتقاء سطح کیفی زیست پذیری از نظر اقتصادی ،اجتماعی و محیط زیست تجدید نظر در آن صورت گیرد.