کد خبر: ۶۴۰۳۵
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۲
معاون منابع طبیعی استان همدان عنوان کرد
معاون آبخیزداری منابع طبیعی استان همدان گفت: از ابتدای سال تاکنون ۴ هزار و ۷۲۶ هکتار عملیات آبخیزداری در حوزه‌های آبخیز استان با اعتباری افزون بر ۲۵ میلیارد ریال انجام شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید رسولی با بیان اینکه در سال‌جاری ۴ هزار و ۷۲۶ هکتار عملیات آبخیزداری در حوزه‌های آبخیز اجرا شده است. اظهار داشت: اجرای عملیات آبخیزداری که جزو پروژه‌های مصوب اقتصاد مقاومتی‌ است، میزان ۴ هزار و ۸۰۰ مترمکعب کنترل روان‌آب و یک‌هزار و ۴۰۰ متر مکعب افزایش استحصال آب و ۶۳ هزار تن کنترل فرسایش خاک را به دنبال خواهد داشت.

معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی استان همدان خاطرنشان کرد: بیش از ۹۰ درصد اعتبارات تخصیص یافته منابع طبیعی با پیمانکاران واجد شرایط عقد قرارداد شده است.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون ۴ هزار و ۷۲۶ هکتار عملیات آبخیزداری در حوزه‌های آبخیز استان با اعتباری افزون بر ۲۵ میلیارد ریال انجام شده است، عنوان کرد: اجرای این میزان عملیات آبخیزداری منجر به کنترل یک‌هزار و ۲۷۵ مترمکعب روان‌آب و ۳۸۳هزار مترمکعب افزایش آب قابل استحصال و همچنین کنترل۹ هزار و ۴۵۰ تن فرسایش شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ییلاق « سوباتان » / تصاویر

ییلاق « سوباتان » / تصاویر

ییلاق سوباتان در ارتفاع 2000 متری از سطح دریا سالانه گردشگران داخلی و خارجی زیادی را میزبان می شود. این ییلاق یکی از سرسبزترین و زیباترین ییلاق های کشور است که در ۲۲ کیلومتری شهر لیسار از توابع تالش و در ۳۶ کیلومتری شمال غرب تالش استان گیلان قرار دارد.
آتش سوزی در میدان شوش / تصاویر

آتش سوزی در میدان شوش / تصاویر

آتش سوزی در انبار اجناس نخی و عدل های پنبه، واقع در میدان شوش خسارت های مالی فراوانی برجای گذاشت.