کد خبر: ۶۳۹۰۵
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸
مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد:
مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تکمیل زیرساخت های مذهبی حاشیه شهر یاسوج ضروری است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حجت الاسلام حمید برازش ظهر شنبه در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر استان افزود: در مناطق حاشیه شهر یاسوج مساجدی نیمه کاره وجود دارد و مردم نیز توان کمی برای تکمیل این مساجد دارند.

برازش با بیان اینکه برای تکمیل این مساجد از ظرفیت خیرین نیز استفاده می شود، عنوان کرد: استفاده از این ظرفیت در گرو تکمیل این مساجد تا  بخش سقف توسط مردم است.

وی افزود: ‌توجه به تخصیص اعتبار برای تکمیل این مساجد ضروری است.

مدیرکل  تبلیغات اسلامی استان خواستار توجه به توسعه زیرساخت های ورزشی در مناطق حاشیه نشین شد و گفت: ایجاد ظرفیت های ورزشی نقش مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد.

وی افزود: ظرفیت هایی که بتوان از آن طریق جوانان را جذب کرد در این مناطق وجود ندارد.

برازش با بیان اینکه قریب به ۵۸ هزار نفر در حاشیه شهر یاسوج زندگی می کنند، خاطرنشان کرد: همچنین احداث دبیرستان صدرا در مناطق هدفگذاری شده مورد تاکید است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
معرفی گیاهان بومی سازگار با کم آبی برای فضای سبز پایتخت/ تغییر شیوه آبیاری پارکها

معرفی گیاهان بومی سازگار با کم آبی برای فضای سبز پایتخت/ تغییر شیوه آبیاری پارکها

معاون سابق سازمان محیط زیست گفت : اتاق فکری متشکل از اساتید دانشگاه برای رسیدن به پوشش گیاهی همگن با خشکسالی در پایتخت تشکیل شده که تغییر پوشش گیاهی به تدریج و به سمت بلوط و زالزالک ،خزه و "یوکا"،"پمپاسگراس" را جایگزین فضای سبز موجود خواهد کرد.
راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

زیست‌پذیری فزاینده مناطق شهری، روشی برای جلوگیری از آلودگی و حفاظت از منابع طبیعی در مناطق شهری و پیرامون آنها است که ارتباط مستقیم با بافت فرسوده شهری دارد و برای ارتقاء سطح کیفی زیست پذیری از نظر اقتصادی ،اجتماعی و محیط زیست تجدید نظر در آن صورت گیرد.