کد خبر: ۶۳۸۹
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۰
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران خبر داد
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران از ثبت نام بیش از ۶۵۰ متقاضی در طرح نوسازی مینی بوس های فرسوده تهران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، پیمان سنندجی با اشاره به اینکه از شنبه ۱۳ شهریور ماه ثبت نام برای نوسازی مینی بوس های فرسوده آغاز شده است، گفت: تاکنون بیش از ۶۵۰ نفر از دارندگان مینی بوس های فرسوده با مراجعه به سایت ثبت نام مربوطه نسبت به انجام پیش ثبت نام طرح نوسازی ناوگان فرسوده مینی بوسرانی تحت نظارت شرکت واحد اقدام کرده اند.

وی با اشاره به اینکه در شهر تهران ۱۲۵۰ دستگاه مینی بوس تردد دارد که بالغ بر ۱۱۰۰ دستگاه آن فرسوده بوده است، تصریح کرد: برابر مصوبه دولت در طرح جدید نوسازی مینی بوس های فرسوده، مالکان مینی بوس های فرسوده می توانند در صورت تمایل خودروی فرسوده خود را با تاکسی جایگزین کنند و یا مینی بوس را با مینی بوس نوسازی کنند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران با اشاره به اینکه ثبت نام تا پایان ۱۵ مهرماه ادامه دارد، گفت: پس از اتمام مراحل ثبت نام و بسته شدن سایت، در مرحله دوم اسقاط مینی بوس ها و تحویل خودرو انجام می شود.

به گفته سنندجی در این طرح شهرداری ۲۰میلیون تسهیلات بلاعوض پرداخت کرده و۱۰میلیون نیز گواهی اسقاط مینی بوس هاست به طوری که مالکان با پرداخت مبلغ اندکی می توانند معادل مینی بوس فرسوده شان را یک تاکسی صفر کیلومتر نوسازی کنند.

منبع: مهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.