کد خبر: ۶۳۸۳۰
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰
استاندار کردستان خبر داد
استاندار کردستان از اختصاص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات استانی برای تکمیل و بهره برداری از سالن ۶ هزار نفری نیمه تمام شهر سنندج در سال ۹۷ خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهمن مرادنیا استاندار کردستان با همراهی مدیرکل ورزش و جوانان این استان شامگاه روز جمعه از پروژه ۱۲ ساله سالن ۶ هزار نفری شهر سنندج بازدید کرد.

در جریان این بازدید استاندار کردستان در جمع خبرنگاران گفت: برای انجام این پروژه ۲۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که بخشی از آن را وزارت ورزش و جوانان، پیمانکار و استان تامین خواهد کرد.

وی با اشاره به پیگیری های صورت گرفته برای تکمیل و بهره برداری از این پروژه افزود: طبق وعده های داده شده و انجام آنها توسط مجموعه امید است تا پایان شهریور سال ۹۷ این پروژه آماده بهره برداری شود.

مراد نیا گفت: تا کنون شش میلیارد تومان عوارض شهرداری این پروژه توسط استان پرداخت شده است و پیگیری برای جذب اعتبار بیشتر در راستای تکمیل و بهره برداری از آن نیز همچنان ادامه دارد.

استاندار کردستان به تلاش های صورت گرفته برای تامین اعتبار مورد نیاز تکمیل این پروژه اشاره کرد و گفت: ۱۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات استان برای اتمام این پروژه در سال ۹۷ در نظر گرفته شده است.

وی در بخش دیگر از سخنان خود به وضعیت ورزش استان اشاره کرد و گفت: با توجه به فعالیتی که تیم های استان کردستان در مسابقات و رویداد های ورزشی داشته و افتخاراتی که کسب نموده اند مشخص است کردستان  وضعیت خوبی در ورزش دارد.

مرادنیا افزود: امید است که بتوانیم در زمینه ورزش همکاری و همراهی بیشتری را داشته باشیم تا این افتخارات برای استان دو چندان شود و همچنان شاهد درخشش ورزشکاران کردستانی در عرصه های مختلف باشیم..

گفتنی است در این بازدید مدیر کل ورزش و جوانان نیز استاندار کردستان را همراهی کرد و گزارشی از وضعیت پروژه های نیمه تمام بخش ورزش به ویژه پروژه سالن شش هزار نفره شهر سنندج را ارائه کرد.

حامد جولایی با اشاره به موفقیت ورزشکاران کردستان در رقابت های ملی، بین المللی و حتی جهانی، عنوان کرد: در حالی که کردستان با کمبودهای جدی مواجه است ولی خوشبختانه ورزشکاران این استان درخشش خوبی دارند.

وی ضمن تاکید بر لزوم حمایت بیشتر ار حوزه ورزش کردستان از سوی مسئولان استانی و کشوری، عنوان کرد: انتظار می رود که بتوانیم از تمامی ظرفیت های استان برای توسعه ورزش کردستان بهره برداری کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مانیتور لرزه‌ای دو سوی پایتخت

مانیتور لرزه‌ای دو سوی پایتخت

یک زلزله‌شناس با بررسی زمین‌لرزه‌های ۱۰ سال اخیر اطراف تهران اعلام کرد: مانیتورینگ خردلرزه‌ها در دو سمت شرق و غرب پایتخت می‌تواند اطلاعات موثر -پیش‌نشانگر‌- درباره رفتار گسل‌های اصلی ارائه کند.
قبرستان دارالسلام در شیراز / تصاویر

قبرستان دارالسلام در شیراز / تصاویر

این مکان یکی از کهن‌ترین گورستان‌های تاریخی ایران است و مدفن تعدادی از عرفا، فضلا و اندیشمندان ادوار تاریخی کشور از قرون اولیه اسلام تا عصر حاضر را در خود جا داده است.