کد خبر: ۶۳۷۹۰
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۹
رئیس بنیاد مسکن اعلام کرد؛
رئیس بنیاد مسکن ­­گفت: نوسازی واحدها با سیاست خانه های با کیفیت آغاز شده است­.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا تابش در مورد روند تشکیل پرونده و احداث دائمی مسکن برای زلزله زدگان کرمانشاه افزود: تا کنون ۵۱ هزار واحد تشکیل پرونده شدند که ۲۰ هزار واحد آن را به بانک معرفی کرده ایم؛ همچنین ۱۸ میلیارد تومان کمک های بلاعوض به ۹۳۰۰ واحد پرداخت شده است.

وی در مورد روند تخریب واحدها گفت: ۸ هزار و ۷۰۰ واحد را آوار برداری کردیم، ۵ هزار تن میلگرد خریداری شده است و در محل کنترل کیفی مصالح را انجام می دهیم.

تابش تاکید کرد: سیستم نظارت چند لایه در ساخت و ساز را در دستور کار قرار دادیم تا خانه های با کیفیت ساخته شوند. برای تهیه نقشه و کنترل ساختمان با نظام مهندسی قرارداد بسته ایم.

رئیس بنیاد مسکن ادامه داد: تاکنون ۱۷۰۰ پی کنی و ۶ هزار واحد تعمیراتی را آغاز کردیم و ۱۷۰۰ واحد تعمیراتی نیز به پایان رسیده است.

تابش گفت: سیاست اصلی سرپل ذهاب آوار برداری و باز سازی مغازه ها است تا کسب و کار مردم راه بیفتد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.