کد خبر: ۶۳۷۴۰
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۱
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان عنوان کرد
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان، با بیان اینکه این استان مستعد انرژی بادی و خورشیدی است، گفت: ۱۴منطقه برای انرژی بادی در استان شناسایی شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید علی اکبر صباغ در نشست توسعه انرژی های نوین در دانشگاه صنعتی شاهرود ضمن بیان اینکه استان سمنان در سال ۳۲۰ روز آفتابی را شاهد است، تاکید کرد: آفتاب یکی از پاک ترین انرژی ها و داده های طبیعی است که در این استان به وفور یافت می شود لیکن باید در زمینه ساخت نیروگاه های خورشیدی اهتمام ویژه ای داشت.

وی افزود: تاکنون ۱۴منطقه مستعد نیروگاه بادی در استان سمنان شناسایی شده و در صدد هستیم تا توسعه انرژی های نوین را مد نظر قرار دهیم.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان با بیان اینکه این استان ۳۰درصد بیشتر از سایر استان های کشور از انرژی خورشید بهره مند است، تاکید کرد: سمنان به دلیل همجواری با استان های خراسان، گلستان، مازندران، یزد، اصفهان، تهران و قم، شاهراه مناسبی برای ترانزیت و انتقال انرژی الکتریکی است.

صباغ تاکید کرد: آماده هرگونه همکاری در ارائه مشاوره و راهنمایی به سرمایه گذاران در زمینه های انرژی خورشیدی و بادی هستیم.

نهمین همایش استانی توسعه انرژی بادی توسط انجمن علمی انرژی بادی ایران و با همکاری دانشگاه صنعتی شاهرود در محل این دانشگاه برگزار شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اصلاح نظام بودجه ریزی شهرداری ها از کجا آغاز می‌شود؟

اصلاح نظام بودجه ریزی شهرداری ها از کجا آغاز می‌شود؟

یک کارشناس بودجه گفت: برای اصلاح نظام بودجه‌بندی لازم است در بالاترین سطح تصمیم گیری شهرداری، اشتراک نظری در خصوص کارآمدکردن نظام برنامه‌ای و بودجه‌ای به وجود آید که البته به معنی شفاف‌کردن فرآیندهای تخصیص منابع، رعایت اکید انضباط مالی و ... است.
ظرفیت‌های شورای شهر برای تحقق شعار سال

ظرفیت‌های شورای شهر برای تحقق شعار سال

عضو شورای شهر زنجان گفت: در اولین جلسه علنی و رسمی شورای شهر زنجان، تمامی اعضای شورا به اتفاق از شهردار زنجان خواستند در خریدهای سال جاری اولویت با کالاهای ایرانی به خصوص کالاهای بومی تولید شده در شهر زنجان باشد.