کد خبر: ۶۳۷۳۴
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۰
با حضور وزیر کشور؛
آئین تودیع و معارفه استاندار سمنان فردا پنج شنبه با حضور وزیر کشور برگزار می‌شود و طی آن سید شهاب الدین چاووشی به جای محمد رضا خباز به عنوان استاندار جدید معرفی خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، آئین تودیع و معارفه استانداران سابق و کنونی سمنان فردا پنج شنبه با حضور رحمانی فضلی وزیر کشور کابینه دوازدهم به میزبانی سالن مطهری سمنان برگزار می شود.

این مراسم قرار است در قالب شورای اداری با حضور وزیر کشور، نماینده ولی فقیه در استان سمنان، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و استانداران کنونی و سابق سمنان برگزار شود.

شهاب الدین چاووشی همچنین در این مراسم حکم رسمی خود را از وزیر کشور کابینه دوازدهم دریافت می کند.

در این مراسم قرار است از ۲۶ماه خدمات محمدرضا خباز در سمت استانداری سمنان نیز تقدیر شود.

آیت الله شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان، وزیر کشور، استانداران کنونی و سابق سمنان و حسن بیگی رئیس مجمع نمایندگان استان سمنان در مجلس دهم سخنرانان شورای اداری فردا هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.