کد خبر: ۶۳۷۳۴
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۰
با حضور وزیر کشور؛
آئین تودیع و معارفه استاندار سمنان فردا پنج شنبه با حضور وزیر کشور برگزار می‌شود و طی آن سید شهاب الدین چاووشی به جای محمد رضا خباز به عنوان استاندار جدید معرفی خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، آئین تودیع و معارفه استانداران سابق و کنونی سمنان فردا پنج شنبه با حضور رحمانی فضلی وزیر کشور کابینه دوازدهم به میزبانی سالن مطهری سمنان برگزار می شود.

این مراسم قرار است در قالب شورای اداری با حضور وزیر کشور، نماینده ولی فقیه در استان سمنان، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و استانداران کنونی و سابق سمنان برگزار شود.

شهاب الدین چاووشی همچنین در این مراسم حکم رسمی خود را از وزیر کشور کابینه دوازدهم دریافت می کند.

در این مراسم قرار است از ۲۶ماه خدمات محمدرضا خباز در سمت استانداری سمنان نیز تقدیر شود.

آیت الله شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان، وزیر کشور، استانداران کنونی و سابق سمنان و حسن بیگی رئیس مجمع نمایندگان استان سمنان در مجلس دهم سخنرانان شورای اداری فردا هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اصلاح نظام بودجه ریزی شهرداری ها از کجا آغاز می‌شود؟

اصلاح نظام بودجه ریزی شهرداری ها از کجا آغاز می‌شود؟

یک کارشناس بودجه گفت: برای اصلاح نظام بودجه‌بندی لازم است در بالاترین سطح تصمیم گیری شهرداری، اشتراک نظری در خصوص کارآمدکردن نظام برنامه‌ای و بودجه‌ای به وجود آید که البته به معنی شفاف‌کردن فرآیندهای تخصیص منابع، رعایت اکید انضباط مالی و ... است.
ظرفیت‌های شورای شهر برای تحقق شعار سال

ظرفیت‌های شورای شهر برای تحقق شعار سال

عضو شورای شهر زنجان گفت: در اولین جلسه علنی و رسمی شورای شهر زنجان، تمامی اعضای شورا به اتفاق از شهردار زنجان خواستند در خریدهای سال جاری اولویت با کالاهای ایرانی به خصوص کالاهای بومی تولید شده در شهر زنجان باشد.