کد خبر: ۶۳۷۲۸
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۹
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال یک هزار و ۱۵۶ طرح اشتغال با مبلغ ۲۲ میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان برای دریافت تسهیلات به بانک ملی معرفی شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فرید محبی در نشست با مدیر امور شعب بانکی ملی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: ایجاد اشتغال برای مددجویان تحت حمایت یکی از رویکردهای اصلی این نهاد بوده که با اعطای تسهیلات خودکفایی انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه یک هزار و 156 طرح اشتغال با مبلغ 22 میلیارد و 160 میلیون تومان برای دریافت تسهیلات به بانک ملی در سال 96 معرفی شده است، عنوان کرد: از مجموع پرونده‌های ارسال شده به بانک ملی، 89 طرح اشتغال‌زایی با اعتبار یک میلیارد و 680 میلیون تومان برای افراد نیازمند ومددجویان در 9 ماهه اجرا شد.

محبی با بیان اینکه یک هزار و 67 پرونده با اعتبار 20 میلیارد و 480 میلیون تومان پشت نوبت دریافت تسهیلات است، ابراز کرد: یک هزار و 477 طرح اشتغال مددجویی با  17 میلیارد و 953 میلیون تومان تسهیلات با اعتبارات بانک ملی اجرایی شد.

مدیر امور شعب بانک ملی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست با بیان اینکه پرداخت تسهیلات این بانک از سال گذشته تاکنون هفت درصد رشد داشته است، گفت: اولویت اول پرداخت تسهیلات این بانک مددجویان کمیته امداد است و خدمت به قشر محروم جامعه باعث افتخار کارکنان بانک ملی است.

احداله امیری با اشاره به اینکه امسال قریب به40 میلیارد تومان از اعتبارات بانک ملی سهم خود اشتغالی کمیته امداد است، بیان کرد: این مبلغ برای بخش خوداشتغالی و حمایت از تولیدات طرح‌های خرد پرداخت می‌شود و این بانک آماده خدمات‌رسانی و پرداخت تسهیلات به معرفی‌شدگان کمیته امداد است.

وی با بیان اینکه توانمندی خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد با پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی باعث ارتقاء فرهنگ کار و تلاش در جامعه می‌شود، افزود: امید است که با نظارت به‌موقع کار‌شناسان بر طرح‌ها موجبات موفقیت و پایداری آن‌ها فراهم شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از انعقاد قرارداد این شرکت با دبیرخانه جشنواره تئاتر خبر داد.
انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

در مراسم انعقاد توافقنامه تامین قطارهای خط ۷ متروی تهران که امروز با حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، قرار ساخت ۳۷۶ واگن برای متروی تهران گذاشته شد.
آخرین اخبار