کد خبر: ۶۳۷۱۹
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۹
عضو شورای شهر تهران خبر داد
عضو شورای شهر تهران در خصوص اعتراضات مردمی و حمله معترضان به ساختمان ناحیه منطقه 6 شهرداری تهران توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: ممکن است نقدهایی به مجموعه دولت و نهادهای اجرایی وارد باشد، اما به طور قطع راه ترمیم این نواقص اعتراضات خشن نیست.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حجت نظری در خصوص اعتراضات اخیر و اخبار مبنی بر تسخیر شهرداری منطقه 6 تهران گفت: گزارشی دریافت کردیم مبنی بر اینکه در پی اعتراضات مردمی، شهرداری ناحیه دو منطقه شش به آتش کشیده شده است و حتی در اخباری آمد که شهرداری این منطقه توسط معترضان تسخیر شده است؛ لذا حضور خود را در آنجا ضروری دانستم.

وی با تاکید بر اینکه خوشبختانه اتفاق خاصی رخ نداده بود و در اخبار بزرگنمایی کرده بودند، عنوان کرد: معترضان شیشه‌های پایینی ساختمان را شکسته بودند و اتفاق دیگری رخ نداده بود.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه معترضان قصد ورود به ساختمان را داشتند، اذعان داشت: خوشبختانه این امر با شکست روبه رو شد و با تدبیری که شهردار ناحیه به خرج داده بود، خودروها را از داخل به درب ورودی ساختمان نزدیک کرده بودند تا کسی وارد نشود و توانستند ساختمان را حفظ کنند.

نظری افزود: به طور کلی این گونه اتفاقات به نفع مردم، شهر و کشور نیست. ممکن است نقدهایی به مجموعه دولت و نهادهای اجرایی وارد باشد، اما به طور قطع راه ترمیم این نواقص اعتراضات خشن نیست.

وی با تاکید بر اینکه اعتراضات آرام ایرادی ندارد، گفت: به لحاظ قانونی هم این فرصت در اختیار مردم قرار گرفته که بتوانند اعتراض کنند، شهروندان بدون حمل سلاح و بدون خشونت می‌توانند درخواست اعتراض کرده و مجوز نیز دریافت کنند، گاهی وقت‌ها در مقابل ساختمان شهرداری، شورای شهر تهران و حتی مجلس شورای اسلامی اعتراضاتی عنوان شده که مجوز نیز نداشته اما این تجمعات خشن نبوده و مشکلی ایجاد نکرده است.

عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: مردم باید اعتراضات را در عین آرامش بیان کنند و به طور مشخص بگویند نقدشان به کدام بخش حاکمیت است. متاسفانه گاهی اوقات نمی‌توانیم از میان اعتراضات شعار مشخصی را پیدا کنیم، این شعارها گاه سیاسی، مدنی و اقتصادی است. به نظر می رسد باید مطالبات به صورت آرام و مشخص مطرح شود تا بتوان آن را پیگیری کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ثبات نرخ طلاو سکه

ثبات نرخ طلاو سکه

امروز در بازار طلای 18 عیار به ارزش گرمی361هزارو 5110 تومان و دلار با ارزش 11 هزار و730تومان معامله شد.
نقش موثر زنان در پیروزی انقلاب اسلامی

نقش موثر زنان در پیروزی انقلاب اسلامی

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: حضور افتخارآفرین و موثر بانوان و دختران در دوران مبارزات، پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، تنها یکی از دستاوردهای مجاهدت های فاطمی است.