کد خبر: ۶۳۶۱۶
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۱
مدیر دفتر کاهش تلفات و مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از جمع‌آوری بیش از ۵ هزار فقره انشعاب غیرمجاز در این استان طی ۹ ماه گذشته خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شاهرخ آزرم اظهار داشت: در 9 ماه گذشته بیش از 5 هزار  فقره انشعاب غیر مجاز برق در استان فارس جمع‌آوری شد و این امر سبب کاهش یک‌درصدی تلفات انرژی این شرکت شده است.

وی گفت: از آنجا که جمع‌آوری برق‌های غیر مجاز و دستکاری‌های لوازم اندازه‌گیری تاثیر به سزایی در کاهش تلفات انرژی دارند، این موضوع مورد توجه ویژه قرار گرفته و انشعاب‌های غیرمجاز با جدیت جمع‌آوری شده است.

آزرم با بیان اینکه پاکسازی شبکه‌ها از انشعابات غیرمجاز، کاهش تلفات انرژی، افزایش قابلیت اطمینان و پایداری شبکه را به دنبال دارد، افزود: کاهش خاموشی‌ها، افزایش درآمد و جلوگیری از هدر رفت سرمایه‌های ملی نیز از دیگر مزیت‌های جمع‌آوری انشعاب‌های  غیرمجاز است.

مدیر دفتر کاهش تلفات و مدیریت مصرف توزیع نیروی برق استان فارس بیان کرد: تشدید تست و بازرسی‌ها از لوازم اندازه‌گیری مشترکین در قالب گروه‌های پیمانکاری و بازرسی‌های موردی، الزام مامورین قرائت به ارائه گزارش موارد مشکوک و کنترل گزارش‌های آنان از جمله راهکارهای این مدیریت در جهت جلوگیری ازروند انشعاب‌های غیرمجاز است.
برچسب ها: شهرفردا ، فارس ، برق
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.
مراحل تولید زولبیا و بامیه / تصاویر

مراحل تولید زولبیا و بامیه / تصاویر

زولبیا و بامیه یکی از شیرینی‌های اصیل ایرانی است که همه‌ ساله در ایام ماه مبارک رمضان در شهرهای مختلف ایران طبخ می‌شود و در اغلب سفره‌های افطار جا دارد. پخت این شیرینی در ماه مبارک رمضان رونق قابل توجهی پیدا می کند.