کد خبر: ۶۳۶۱۶
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۱
مدیر دفتر کاهش تلفات و مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از جمع‌آوری بیش از ۵ هزار فقره انشعاب غیرمجاز در این استان طی ۹ ماه گذشته خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شاهرخ آزرم اظهار داشت: در 9 ماه گذشته بیش از 5 هزار  فقره انشعاب غیر مجاز برق در استان فارس جمع‌آوری شد و این امر سبب کاهش یک‌درصدی تلفات انرژی این شرکت شده است.

وی گفت: از آنجا که جمع‌آوری برق‌های غیر مجاز و دستکاری‌های لوازم اندازه‌گیری تاثیر به سزایی در کاهش تلفات انرژی دارند، این موضوع مورد توجه ویژه قرار گرفته و انشعاب‌های غیرمجاز با جدیت جمع‌آوری شده است.

آزرم با بیان اینکه پاکسازی شبکه‌ها از انشعابات غیرمجاز، کاهش تلفات انرژی، افزایش قابلیت اطمینان و پایداری شبکه را به دنبال دارد، افزود: کاهش خاموشی‌ها، افزایش درآمد و جلوگیری از هدر رفت سرمایه‌های ملی نیز از دیگر مزیت‌های جمع‌آوری انشعاب‌های  غیرمجاز است.

مدیر دفتر کاهش تلفات و مدیریت مصرف توزیع نیروی برق استان فارس بیان کرد: تشدید تست و بازرسی‌ها از لوازم اندازه‌گیری مشترکین در قالب گروه‌های پیمانکاری و بازرسی‌های موردی، الزام مامورین قرائت به ارائه گزارش موارد مشکوک و کنترل گزارش‌های آنان از جمله راهکارهای این مدیریت در جهت جلوگیری ازروند انشعاب‌های غیرمجاز است.
برچسب ها: شهرفردا ، فارس ، برق
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اصلاح نظام بودجه ریزی شهرداری ها از کجا آغاز می‌شود؟

اصلاح نظام بودجه ریزی شهرداری ها از کجا آغاز می‌شود؟

یک کارشناس بودجه گفت: برای اصلاح نظام بودجه‌بندی لازم است در بالاترین سطح تصمیم گیری شهرداری، اشتراک نظری در خصوص کارآمدکردن نظام برنامه‌ای و بودجه‌ای به وجود آید که البته به معنی شفاف‌کردن فرآیندهای تخصیص منابع، رعایت اکید انضباط مالی و ... است.
ظرفیت‌های شورای شهر برای تحقق شعار سال

ظرفیت‌های شورای شهر برای تحقق شعار سال

عضو شورای شهر زنجان گفت: در اولین جلسه علنی و رسمی شورای شهر زنجان، تمامی اعضای شورا به اتفاق از شهردار زنجان خواستند در خریدهای سال جاری اولویت با کالاهای ایرانی به خصوص کالاهای بومی تولید شده در شهر زنجان باشد.