کد خبر: ۶۳۵۸۸
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۶
مدیرکل گمرکات استان فارس گفت: در ۹ ماه گذشته بیش از ۱۵۸ هزار تن کالا به ارزش ۱۵۰ میلیون و ۲۶۰ هزار دلار از طریق گمرکات این استان به خارج از کشور صادر شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، خداداد رحیمی با بیان اینکه در 9 ماه گذشته 158 هزار و 207 تن کالا به ارزش 150 میلیون و 260 هزار و 244 دلار از طریق گمرکات استان فارس به خارج از کشور صادر شده است، اظهار داشت: این میزان صادرات نسبت به مدت مشابه سال گذشته یک درصد افزایش یافته است.

مدیرکل گمرگات فارس بیان کرد: کالاهای صادراتی فارس به 59 کشور از جمله عراق، امارات متحده عربی، آلمان، افغانستان، قطر، کویت، امان، پاکستان، رومانی و ترکمنستان صادر شده است.

وی عنوان کرد: لبنیات، کالاهای صنعتی، مواد غذایی، سیمان، عصاره و پودر شیرین بیان، رب گوجه فرنگی، فرش دستباف، سرکه و انواع ترشی، دستگاه‌های مبدل حرارتی بیشترین حجم صادرات را به خود اختصاص داده است.

رحیمی خاطرنشان کرد: در 9 ماه گذشته صادرت رب گوجه فرنگی از لحاظ وزن 95 درصد و از لحاظ ارزش 86 درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته است.  

وی عنوان کرد: کیفیت محصول، بسته‌بندی مناسب و بازاریابی صادرکنندگان استان سبب افزایش صادرات رب گوجه فرنگی شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کاهش ۲۳۰ هزار تومانی قیمت سکه+ جدول

کاهش ۲۳۰ هزار تومانی قیمت سکه+ جدول

سکه طرح جدید امروز در بازار تهران با 230 هزار تومان کاهش، 4 میلیون و 771 هزار تومان و دلار با نزول 931 تومانی،16 هزار و 91 تومان فروخته شد.
پیامد آغاز جنگ تجاری آمریکا و چین برای ایران چیست؟

پیامد آغاز جنگ تجاری آمریکا و چین برای ایران چیست؟

شروع جنگ تجاری آمریکا و چین با اعمال تعرفه علیه کالاهای دو کشور در حالی از روز گذشته اجرایی شد که تبعاتی بر اقتصاد دنیا و ایران بجا خواهد گذاشت.