کد خبر: ۶۳۵۰۳
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
مسجد جامعی در صحن شورا:
عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر با تاکید بر اینکه شهرداری با وزارت کشور وارد مذاکره شود، گفت: خیابان ملت و پارک گفت و گو را می‌توان به این امر اختصاص داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،احمدمسجدجامعی در سی و پنجمین جلسه شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود گفت: تذکر در خصوص سند است در خصوص منشور حقوق شهروندی که در راستای انتقادات و اعتراضات نیز اجلاس هایی گذاشته می‌شود. 

وی در ادامه تصریح کرد: از سال 1394 منشور حقوق شهروندی در شورای شهر تهران وجود داشته و در برنامه پنج ساله سوم نیز باید به آن توجه شود تا این حق در جای خود قرار گیرد. 


عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران با بیان اینکه اعتراضات و بیان انتقادات نیاز به مجوز و یک بستر دارد، خاطرنشان کرد: حال که رئیس جمهور نیز اعلام کرده که باید میان مردم و دولت فضای گفت و گو ایجاد شود، شهرداری تهران می‌تواند پیش قدم باشد و فضا را ایجاد کند. 


مسجدجامعی با تاکید بر اینکه شهرداری با وزارت کشور وارد مذاکره شود، گفت: خیابان ملت و پارک گفت و گو را می‌توان به این امر اختصاص داد.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ثبات نرخ طلاو سکه

ثبات نرخ طلاو سکه

امروز در بازار طلای 18 عیار به ارزش گرمی361هزارو 5110 تومان و دلار با ارزش 11 هزار و730تومان معامله شد.
نقش موثر زنان در پیروزی انقلاب اسلامی

نقش موثر زنان در پیروزی انقلاب اسلامی

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: حضور افتخارآفرین و موثر بانوان و دختران در دوران مبارزات، پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، تنها یکی از دستاوردهای مجاهدت های فاطمی است.