کد خبر: ۶۳۵۰۳
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
مسجد جامعی در صحن شورا:
عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر با تاکید بر اینکه شهرداری با وزارت کشور وارد مذاکره شود، گفت: خیابان ملت و پارک گفت و گو را می‌توان به این امر اختصاص داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،احمدمسجدجامعی در سی و پنجمین جلسه شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود گفت: تذکر در خصوص سند است در خصوص منشور حقوق شهروندی که در راستای انتقادات و اعتراضات نیز اجلاس هایی گذاشته می‌شود. 

وی در ادامه تصریح کرد: از سال 1394 منشور حقوق شهروندی در شورای شهر تهران وجود داشته و در برنامه پنج ساله سوم نیز باید به آن توجه شود تا این حق در جای خود قرار گیرد. 


عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران با بیان اینکه اعتراضات و بیان انتقادات نیاز به مجوز و یک بستر دارد، خاطرنشان کرد: حال که رئیس جمهور نیز اعلام کرده که باید میان مردم و دولت فضای گفت و گو ایجاد شود، شهرداری تهران می‌تواند پیش قدم باشد و فضا را ایجاد کند. 


مسجدجامعی با تاکید بر اینکه شهرداری با وزارت کشور وارد مذاکره شود، گفت: خیابان ملت و پارک گفت و گو را می‌توان به این امر اختصاص داد.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اثرات تک‌تازی‌های نرخ ارز در بازار مسکن؛ گرانی در کمین بازار اجاره در تابستان

اثرات تک‌تازی‌های نرخ ارز در بازار مسکن؛ گرانی در کمین بازار اجاره در تابستان

نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: نوسانات نرخ ارز با رشد حبابی قیمت اوراق تسهیلات مسکن، مصالح و ملزومات ساختمانی خودنمایی کرد اما نگران کننده تر از آن احتمال گرانی بی ضابطه اجاره بها در تابستان امسال است که باید برای آن چاره اندیشی کرد.
تعیین دستوری نرخ ارز چقدر پایدار است ؟

تعیین دستوری نرخ ارز چقدر پایدار است ؟

عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس دهم گفت: قیمت ارز را نمی توان دستوری تعیین کرد ، چرا که الزاماتی دارد و باید عملی و اجرایی شود.