کد خبر: ۶۳۵۰۳
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
مسجد جامعی در صحن شورا:
عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر با تاکید بر اینکه شهرداری با وزارت کشور وارد مذاکره شود، گفت: خیابان ملت و پارک گفت و گو را می‌توان به این امر اختصاص داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،احمدمسجدجامعی در سی و پنجمین جلسه شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود گفت: تذکر در خصوص سند است در خصوص منشور حقوق شهروندی که در راستای انتقادات و اعتراضات نیز اجلاس هایی گذاشته می‌شود. 

وی در ادامه تصریح کرد: از سال 1394 منشور حقوق شهروندی در شورای شهر تهران وجود داشته و در برنامه پنج ساله سوم نیز باید به آن توجه شود تا این حق در جای خود قرار گیرد. 


عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران با بیان اینکه اعتراضات و بیان انتقادات نیاز به مجوز و یک بستر دارد، خاطرنشان کرد: حال که رئیس جمهور نیز اعلام کرده که باید میان مردم و دولت فضای گفت و گو ایجاد شود، شهرداری تهران می‌تواند پیش قدم باشد و فضا را ایجاد کند. 


مسجدجامعی با تاکید بر اینکه شهرداری با وزارت کشور وارد مذاکره شود، گفت: خیابان ملت و پارک گفت و گو را می‌توان به این امر اختصاص داد.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.