کد خبر: ۶۳۵۰۳
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
مسجد جامعی در صحن شورا:
عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر با تاکید بر اینکه شهرداری با وزارت کشور وارد مذاکره شود، گفت: خیابان ملت و پارک گفت و گو را می‌توان به این امر اختصاص داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،احمدمسجدجامعی در سی و پنجمین جلسه شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود گفت: تذکر در خصوص سند است در خصوص منشور حقوق شهروندی که در راستای انتقادات و اعتراضات نیز اجلاس هایی گذاشته می‌شود. 

وی در ادامه تصریح کرد: از سال 1394 منشور حقوق شهروندی در شورای شهر تهران وجود داشته و در برنامه پنج ساله سوم نیز باید به آن توجه شود تا این حق در جای خود قرار گیرد. 


عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران با بیان اینکه اعتراضات و بیان انتقادات نیاز به مجوز و یک بستر دارد، خاطرنشان کرد: حال که رئیس جمهور نیز اعلام کرده که باید میان مردم و دولت فضای گفت و گو ایجاد شود، شهرداری تهران می‌تواند پیش قدم باشد و فضا را ایجاد کند. 


مسجدجامعی با تاکید بر اینکه شهرداری با وزارت کشور وارد مذاکره شود، گفت: خیابان ملت و پارک گفت و گو را می‌توان به این امر اختصاص داد.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

نرخ ارز که طی هفته های اخیر روند صعودی خود را حفظ کرده است به گفته کارشناسان از هیچ قانونی تبعیت نکرده و شرط بندی دلالان و نبود سیاست صحیح ارزی مهمترین دلیل ناپایداری نرخ ارز گزارش شده است.
در مورد شهردار جدید فکری نکردیم

در مورد شهردار جدید فکری نکردیم

رییس شورای شهر تهران در مورد نامه‌نگاری اخیرش به مقام معظم رهبری توضیحاتی را ارائه کرد.