کد خبر: ۶۳۵۰۳
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
مسجد جامعی در صحن شورا:
عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر با تاکید بر اینکه شهرداری با وزارت کشور وارد مذاکره شود، گفت: خیابان ملت و پارک گفت و گو را می‌توان به این امر اختصاص داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،احمدمسجدجامعی در سی و پنجمین جلسه شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود گفت: تذکر در خصوص سند است در خصوص منشور حقوق شهروندی که در راستای انتقادات و اعتراضات نیز اجلاس هایی گذاشته می‌شود. 

وی در ادامه تصریح کرد: از سال 1394 منشور حقوق شهروندی در شورای شهر تهران وجود داشته و در برنامه پنج ساله سوم نیز باید به آن توجه شود تا این حق در جای خود قرار گیرد. 


عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران با بیان اینکه اعتراضات و بیان انتقادات نیاز به مجوز و یک بستر دارد، خاطرنشان کرد: حال که رئیس جمهور نیز اعلام کرده که باید میان مردم و دولت فضای گفت و گو ایجاد شود، شهرداری تهران می‌تواند پیش قدم باشد و فضا را ایجاد کند. 


مسجدجامعی با تاکید بر اینکه شهرداری با وزارت کشور وارد مذاکره شود، گفت: خیابان ملت و پارک گفت و گو را می‌توان به این امر اختصاص داد.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

در حالی افزایش قیمت دلار دوباره آغاز شد که علت صعود قیمت به اعتقاد کارشناسان بازار ارز کم شدن عرضه و عدم ورود بانک مرکزی اعلام شده است.
شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

نماینده سه دوره مجلس گفت: نمایندگان مجلس امیدوارند با کوچک شدن جامعه یارانه بگیر ،سرمایه گذاری در فضای کسب و کار با نظارت مجلس افزایش یابد.