کد خبر: ۶۳۴۹۸
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
حق شناس در جلسه شورای شهر:
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران با بیان اینکه جایگاه فرهنگ در شهر مغفول مانده است، گفت: ساخت و سازهای عظیم گذشته به اداره شهر کمک نمی‌کند و نمادین بوده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمدجواد حق شناس، پس از ارایه گزارش عملکرد معاونت برنامه و بودجه شهرداری تهران، گفت: در رابطه با عملکرد پنج ساله دوم به عملکرد 30 ماهه ای که در گذشته ارائه شده است، دسترسی داریم.

وی با بیان اینکه باید مابقی عملکرد نیز ارائه شود، عنوان کرد: تنها در صورتی که مابقی عملکردها را داشته باشیم می‌توانیم اظهار نظر کنیم.

به گفته حق شناس بحث جایگاه فرهنگ در شهر مغفول مانده و ساخت و سازهای عظیم گذشته به اداره شهر کمک نمی‌کند و نمادین بوده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اثرات تک‌تازی‌های نرخ ارز در بازار مسکن؛ گرانی در کمین بازار اجاره در تابستان

اثرات تک‌تازی‌های نرخ ارز در بازار مسکن؛ گرانی در کمین بازار اجاره در تابستان

نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: نوسانات نرخ ارز با رشد حبابی قیمت اوراق تسهیلات مسکن، مصالح و ملزومات ساختمانی خودنمایی کرد اما نگران کننده تر از آن احتمال گرانی بی ضابطه اجاره بها در تابستان امسال است که باید برای آن چاره اندیشی کرد.
تعیین دستوری نرخ ارز چقدر پایدار است ؟

تعیین دستوری نرخ ارز چقدر پایدار است ؟

عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس دهم گفت: قیمت ارز را نمی توان دستوری تعیین کرد ، چرا که الزاماتی دارد و باید عملی و اجرایی شود.