کد خبر: ۶۳۴۹۸
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
حق شناس در جلسه شورای شهر:
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران با بیان اینکه جایگاه فرهنگ در شهر مغفول مانده است، گفت: ساخت و سازهای عظیم گذشته به اداره شهر کمک نمی‌کند و نمادین بوده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمدجواد حق شناس، پس از ارایه گزارش عملکرد معاونت برنامه و بودجه شهرداری تهران، گفت: در رابطه با عملکرد پنج ساله دوم به عملکرد 30 ماهه ای که در گذشته ارائه شده است، دسترسی داریم.

وی با بیان اینکه باید مابقی عملکرد نیز ارائه شود، عنوان کرد: تنها در صورتی که مابقی عملکردها را داشته باشیم می‌توانیم اظهار نظر کنیم.

به گفته حق شناس بحث جایگاه فرهنگ در شهر مغفول مانده و ساخت و سازهای عظیم گذشته به اداره شهر کمک نمی‌کند و نمادین بوده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.