کد خبر: ۶۳۳۷۵
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهر تهران خبر داد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران از برگزاری جشنواره جایزه تهران در روز چهارشنبه هفته جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهرشاد کاظمی در آستانه برگزاری جشنواره جایزه تهران گفت: هدف این جشنواره همچون ادوار گذشته،تجلیل از تهران پژوهان از یک سو و ایجاد نشاط علمی- پژوهشی با موضوعات هنری، اجتماعی، تاریخی و میراث فرهنگی در میان دانشجویان، اساتید و پژوهشگران حوزه تهران در راستای گسترش دانش و ایجاد بستری برای رهروان این راه از سوی دیگر است.

دبیر چهارمین جشنواره جایزه تهران افزود: با توجه به اهمیت و کثرت بحث های مطالعاتی در حوزه تهران، فراخوان چهارمین دوره جشنواره پژوهشی «جایزه تهران » چندی پیش منتشر شد با کوشش های فراوان کمیته علمی، فرایندهای جشنواره طبق استاندارهای مرسوم جشنواره های علمی همانند سه جشنواره قبل اجرا و اینک در روز چهارشنبه شاهد برگزاری مراسم اختتامیه آن خواهیم بود.

وی در ادامه گفت: چهارمین جشنواره جایزه تهران در دو بخش برگزار می شود. بخش اول مربوط به موضوع پلاسکو و حادثه تروریستی ساختمان مجلس شورای اسلامی در 17 خرداد است که در بخش هنری و خبری، چهار نفر از منتخبین در هر یک از حوزه های فیلم مستند ، عکس و خبر و اطلاع رسانی انتخاب خواهند شد. همچنین در بخش دوم که حوزه منتخبین پژوهشی می باشد ، سه نفر از مولفین برتر ، عکاس خبری ، پایان نامه برتر ، موسسه فعال گردشگری و تئاتر و فیلم برتر حوزه تهران انتخاب و معرفی می شوند.

کاظمی ادامه داد: امیدواریم با محتوای آثار تولیدی در حوزه تاریخ، هنر و فرهنگ تهران، بستر مناسبی برای نهادینه سازی فرهنگ و رفتارهای بهینه به عنوان سرمایه اجتماعی و انسانی ایجاد شود.

دبیر چهارمین جشنواره جایزه تهران زمان برگزاری جشنواره را روز چهارشنبه 13 دیماه سال 96 ساعت 15 در خانه اندیشمندان علوم انسانی اعلام کرد و گفت: در برگزاری چهارمین دوره جایزه تهران، نهادهای شهر و دولتی بسیاری صمیمانه با این دبیرخانه همکاری داشتند که این امر موجب تسهیل روند کار شده است که در این میان حمایت های سازمان زیباسازی شهر تهران، اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران، انتشارات علمی و فرهنگی، خانه اندیشمندان علوم انسانی، واحد تهران پژوهی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران بیش از سایرین موثر بودند.

چهارشنبه؛ موعد برگزاری جشنواره جایزه تهران

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.