کد خبر: ۶۳۰۲۴
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
شهردار یزد:
شهردار یزد با بیان اینکه وضعیت بودجه شهرداری یزد اسف بار است، بر لزوم جذب سرمایه گذاری برای پروژه‌های شهرداری تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی جمالی‌نژاد در نشست مشترک استاندار یزد با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار یزد، اظهار داشت: شهر یزد خوشبختانه توانسته از پیچ سخت مشکلات مالی تا حد قابل توجهی عبور کند. 

وی با اشاره به اینکه تنها راه پیش روی یزد سرمایه گذاری است، گفت: در گذشته سرمایه گذاران یزدی کمتر در این شهر سرمایه گذاری کرده بودند ولی الان این استقبال به وجود آمده و رونق و طبق خاصی در بین سرمایه گذاران برای حضور در استان و به ویژه شهر یزد ایجاد شده است. 

شهردار یزد خاطرنشان کرد: در حال حاضر بسیاری از کلانشهرها به سمت و سوی سرمایه گذاری رفته‌اند و موفقیت‌های بسیار زیادی هم کسب کرده‌اند ولی در شهر یزد موفقیت خاصی نبوده و به نظر می‌رسد که کار پیش روی ما هم در این زمینه سخت است. 

جمالی‌نژاد ادامه داد: این نگرانی وجود دارد که با توجه به مشکلاتی که وجود دارد و سختی‌هایی که پیش روی سرمایه گذراان قرار می‌گیرد، چند سال بگذرد ولی سرمایه گذاران نتوانند فعالیت خود را شروع کنند. 

وی محدودیت‌ها و مشکلاتی که در ارتباط با روند صدور مجوز و شروع به فعالیت سرمایه گذاران را یکی از این دلایل دانست و گفت: بر اساس گزارش که ارائه شد، در چهارسال قبل 71 مورد هماهنگی برای سرمایه گذاری در شهر یزد انجام شد ولی هیچ یک از این 71 مورد به سرانجام نرسید. 

شهردار یزد عنوان کرد: با توجه به اینکه اکثریت جمعیت استان در شهر یزد هستند، لازم است تمهیداتی اندیشیده شود که زمینه تسهیل در حضور و فعالیت سرمایه گذاران در شهر یزد فراهم شود. 

جمالی‌نژاد خاطرنشان کرد: در حال حاضر وضعیت شهر یزد از لحاظ بودجه اسف بار است و میزان تحقق بودجه در یزد بسیار کم بوده است و شهر یزد یکی از کمترین تحقق‌های بودجه در کشور را دارد. 
برچسب ها: شهرفردا ، یزد ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مانیتور لرزه‌ای دو سوی پایتخت

مانیتور لرزه‌ای دو سوی پایتخت

یک زلزله‌شناس با بررسی زمین‌لرزه‌های ۱۰ سال اخیر اطراف تهران اعلام کرد: مانیتورینگ خردلرزه‌ها در دو سمت شرق و غرب پایتخت می‌تواند اطلاعات موثر -پیش‌نشانگر‌- درباره رفتار گسل‌های اصلی ارائه کند.
قبرستان دارالسلام در شیراز / تصاویر

قبرستان دارالسلام در شیراز / تصاویر

این مکان یکی از کهن‌ترین گورستان‌های تاریخی ایران است و مدفن تعدادی از عرفا، فضلا و اندیشمندان ادوار تاریخی کشور از قرون اولیه اسلام تا عصر حاضر را در خود جا داده است.