کد خبر: ۶۳۰۰۲
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
شهردار مهریز:
شهردار مهریز گفت: سیستم شهرداری مهریز با قدمت چند دهه، هنوز یک سیستم کاملا سنتی است و به شیوه‌های قدیمی اداره می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد آخوندی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه هدف شهرداری و شورای شهر مهریز تلاش در راستای توسعه شهر در همه زمینه‌ها است، اظهار داشت: البته در این زمینه برخی ملاحظات را باید در نظر گرفت.

شهردار مهریز عنوان کرد: اولویت شورای شهر و شهرداری بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است که متاسفانه به وفور در سطح شهر مهریز وجود دارد و در صددیم که تکلیف این پروژه‌ها با توجه به اولویت بندی مشخص شود و به اتمام برسد.

آخوندی افزود: به شهروندان مهریزی قول داده بودیم و مصر هستیم که بدون طرح و برنامه کاری و پروژه ای در سطح شهر مهریز انجام نشود زیرا طرح های بدون برنامه ای که در سطح شهر احداث شده، مشکلات بسیاری را برای شهرداری ایجاد کرده است.

شهردار مهریز تاکید کرد: متاسفانه بیشتر پروژه‌های انجام شده یا نیمه تمام شهر مهریز فاقد طرح مصوب و مورد تایید مراجع ذیصلاح است که هم اکنون در حال طراحی و اخذ مجوز برای طرح‌های اجرا شده بزرگ شهر مهریز نظیر بلوار شهید منتظری و شهید صدوقی هستیم.

وی افزود: متاسفانه منابع مالی شهرداری مهریز بسیار کم شده و از سوی دیگر مشکلات باقیمانده از قبل مثل اراضی شهرک موحدین و صلواتی و ۷۰ و ۴۵ هکتاری، انرژی و وقت زیادی از مجموعه شهرداری خواهد گرفت.

شهردار مهریز گفت: با گذشت چندین سال از فعالیت شهرداری مهریز، هنوز سیستم شهرداری این شهر به صورت کاملا سنتی اداره می شود که در حال تبدیل آن به یک سیستم کاملا مکانیزه هستیم تا نیازی به حضور شهروندان در شهرداری نباشد و از طریق فضای مجازی بتوانند امور خود را انجام دهند.
برچسب ها: شهرفردا ، یزد ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ییلاق « سوباتان » / تصاویر

ییلاق « سوباتان » / تصاویر

ییلاق سوباتان در ارتفاع 2000 متری از سطح دریا سالانه گردشگران داخلی و خارجی زیادی را میزبان می شود. این ییلاق یکی از سرسبزترین و زیباترین ییلاق های کشور است که در ۲۲ کیلومتری شهر لیسار از توابع تالش و در ۳۶ کیلومتری شمال غرب تالش استان گیلان قرار دارد.
آتش سوزی در میدان شوش / تصاویر

آتش سوزی در میدان شوش / تصاویر

آتش سوزی در انبار اجناس نخی و عدل های پنبه، واقع در میدان شوش خسارت های مالی فراوانی برجای گذاشت.