کد خبر: ۶۲۹۸۸
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
رئيس سازمان فرهنگي و هنري شهرداري تهران با بيان اينكه پيش بيني هاي اوليه حكايت از روند ٣ ماهه بازسازي تئاتر نصر دارد، گفت: با پايان عمليات بازسازي، موزه تئاتر شهر تا پايان سال آماده سازي مي شود.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» محمود صلاحي، با اشاره به اينكه شهرداري تهران در حال خريد تئاتر نصر از كميته امداد است، اظهار كرد: البته، اين بنا نياز به بازسازي دارد و بعد از آن طبيعتاً در اختيار سازمان فرهنگي و هنري شهرداري تهران قرار مي گيرد و تبديل به موزه تئاتر مي شود. 

وي با بيان اينكه با وجود موزه موسيقي و سينما، جاي موزه تئاتر در تهران خالي بود، تاكيد كرد: در حال حاضر، قراردادها نوشته شد و ساختمان شنبه تحويل داده مي شود.

رئيس سازمان فرهنگي و هنري شهرداري تهران ادامه داد: پيش بيني اوليه اين است كه روند بازسازي حدود ٣ ماه طول بكشد. بر اين اساس، با پايان عمليات بازسازي، موزه تئاتر شهر تا پايان سال آماده سازي مي شود. 

به گفته صلاحي قرارداد واگذاري تئاتر نصر به شهرداري تهران تا ٧ ميليارد تومان اعلام شده است.

وي در پايان با اشاره به آخرين وضعيت سالن هاي سينمايي باغ كتاب تهران خاطر نشان کرد: در اين مجموعه ٧ سالن سينما، يك سالن تئاتر و يك سالن اجتماعات احداث شده است. در حال حاضر، صندلي سالن ها نصب شده و پيمانكاران اقدامات لازم را انجام مي دهند. همچنين، قرار است ٢٢ بهمن امكان نمايش فيلم در اين سالن ها فراهم شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.