کد خبر: ۶۲۹۸۸
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
رئيس سازمان فرهنگي و هنري شهرداري تهران با بيان اينكه پيش بيني هاي اوليه حكايت از روند ٣ ماهه بازسازي تئاتر نصر دارد، گفت: با پايان عمليات بازسازي، موزه تئاتر شهر تا پايان سال آماده سازي مي شود.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» محمود صلاحي، با اشاره به اينكه شهرداري تهران در حال خريد تئاتر نصر از كميته امداد است، اظهار كرد: البته، اين بنا نياز به بازسازي دارد و بعد از آن طبيعتاً در اختيار سازمان فرهنگي و هنري شهرداري تهران قرار مي گيرد و تبديل به موزه تئاتر مي شود. 

وي با بيان اينكه با وجود موزه موسيقي و سينما، جاي موزه تئاتر در تهران خالي بود، تاكيد كرد: در حال حاضر، قراردادها نوشته شد و ساختمان شنبه تحويل داده مي شود.

رئيس سازمان فرهنگي و هنري شهرداري تهران ادامه داد: پيش بيني اوليه اين است كه روند بازسازي حدود ٣ ماه طول بكشد. بر اين اساس، با پايان عمليات بازسازي، موزه تئاتر شهر تا پايان سال آماده سازي مي شود. 

به گفته صلاحي قرارداد واگذاري تئاتر نصر به شهرداري تهران تا ٧ ميليارد تومان اعلام شده است.

وي در پايان با اشاره به آخرين وضعيت سالن هاي سينمايي باغ كتاب تهران خاطر نشان کرد: در اين مجموعه ٧ سالن سينما، يك سالن تئاتر و يك سالن اجتماعات احداث شده است. در حال حاضر، صندلي سالن ها نصب شده و پيمانكاران اقدامات لازم را انجام مي دهند. همچنين، قرار است ٢٢ بهمن امكان نمايش فيلم در اين سالن ها فراهم شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

نرخ ارز که طی هفته های اخیر روند صعودی خود را حفظ کرده است به گفته کارشناسان از هیچ قانونی تبعیت نکرده و شرط بندی دلالان و نبود سیاست صحیح ارزی مهمترین دلیل ناپایداری نرخ ارز گزارش شده است.
در مورد شهردار جدید فکری نکردیم

در مورد شهردار جدید فکری نکردیم

رییس شورای شهر تهران در مورد نامه‌نگاری اخیرش به مقام معظم رهبری توضیحاتی را ارائه کرد.