کد خبر: ۶۲۹۸۸
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
رئيس سازمان فرهنگي و هنري شهرداري تهران با بيان اينكه پيش بيني هاي اوليه حكايت از روند ٣ ماهه بازسازي تئاتر نصر دارد، گفت: با پايان عمليات بازسازي، موزه تئاتر شهر تا پايان سال آماده سازي مي شود.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» محمود صلاحي، با اشاره به اينكه شهرداري تهران در حال خريد تئاتر نصر از كميته امداد است، اظهار كرد: البته، اين بنا نياز به بازسازي دارد و بعد از آن طبيعتاً در اختيار سازمان فرهنگي و هنري شهرداري تهران قرار مي گيرد و تبديل به موزه تئاتر مي شود. 

وي با بيان اينكه با وجود موزه موسيقي و سينما، جاي موزه تئاتر در تهران خالي بود، تاكيد كرد: در حال حاضر، قراردادها نوشته شد و ساختمان شنبه تحويل داده مي شود.

رئيس سازمان فرهنگي و هنري شهرداري تهران ادامه داد: پيش بيني اوليه اين است كه روند بازسازي حدود ٣ ماه طول بكشد. بر اين اساس، با پايان عمليات بازسازي، موزه تئاتر شهر تا پايان سال آماده سازي مي شود. 

به گفته صلاحي قرارداد واگذاري تئاتر نصر به شهرداري تهران تا ٧ ميليارد تومان اعلام شده است.

وي در پايان با اشاره به آخرين وضعيت سالن هاي سينمايي باغ كتاب تهران خاطر نشان کرد: در اين مجموعه ٧ سالن سينما، يك سالن تئاتر و يك سالن اجتماعات احداث شده است. در حال حاضر، صندلي سالن ها نصب شده و پيمانكاران اقدامات لازم را انجام مي دهند. همچنين، قرار است ٢٢ بهمن امكان نمايش فيلم در اين سالن ها فراهم شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اثرات تک‌تازی‌های نرخ ارز در بازار مسکن؛ گرانی در کمین بازار اجاره در تابستان

اثرات تک‌تازی‌های نرخ ارز در بازار مسکن؛ گرانی در کمین بازار اجاره در تابستان

نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: نوسانات نرخ ارز با رشد حبابی قیمت اوراق تسهیلات مسکن، مصالح و ملزومات ساختمانی خودنمایی کرد اما نگران کننده تر از آن احتمال گرانی بی ضابطه اجاره بها در تابستان امسال است که باید برای آن چاره اندیشی کرد.
تعیین دستوری نرخ ارز چقدر پایدار است ؟

تعیین دستوری نرخ ارز چقدر پایدار است ؟

عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس دهم گفت: قیمت ارز را نمی توان دستوری تعیین کرد ، چرا که الزاماتی دارد و باید عملی و اجرایی شود.