کد خبر: ۶۲۶۶۸
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۴
شهردار سنندج خبر داد
شهردار سنندج از ایجاد سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی در شهرداری سنندج خبرداد و گفت: رییس این سازمان هم انتخاب شده و بزودی معرفی می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حشمت اله صیدی در افتتاحیه مجتمع تفریحی و گردشگری سنندج که با مشارکت سرمایه گذار بخش خصوصی احداث شده است، گفت: اجرای این پروژه گام خوبی برای انجام پروژه های مشارکتی با بخش خصوصی است.

وی با اشاره به اینکه بستر و آمادگی لازم در شورا و شهرداری سنندج با بخش خصوصی وجود دارد، عنوان کرد: با توجه به چارت جدید شهرداری،سازمان  سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی در شهرداری سنندج ایجاد می کنیم.

وی با اشاره به اینکه رییس سازمان مذکور  انتخاب شده و بزودی معرفی می شود، بیان کرد: در شورا و شهرداری سنندج میثاق نامه ای برای استفاده از توان بخش خصوصی به امضا رسیده است.

شهردارسنندج بر بهره مندی از ظرفیت بخش خصوصی استان تاکید کرد و افزود: این پروژه در کمترین زمان ممکن به بهره برداری رسید و این نوید انجام دیگر کارها و پروژه های مشارکتی در این شهر است.

صیدی با اشاره به اینکه فرصت های سرمایه گذاری زیادی در این شهر وجود دارد، گفت:  مطالعات  طرح گردشگری  قشلاق گریزه هم اکنون در حال اجرا است و از این طرح بسته های سرمایه گذاری و پروژه های مشارکتی را به فراخوان خواهیم گذاشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
معرفی گیاهان بومی سازگار با کم آبی برای فضای سبز پایتخت/ تغییر شیوه آبیاری پارکها

معرفی گیاهان بومی سازگار با کم آبی برای فضای سبز پایتخت/ تغییر شیوه آبیاری پارکها

معاون سابق سازمان محیط زیست گفت : اتاق فکری متشکل از اساتید دانشگاه برای رسیدن به پوشش گیاهی همگن با خشکسالی در پایتخت تشکیل شده که تغییر پوشش گیاهی به تدریج و به سمت بلوط و زالزالک ،خزه و "یوکا"،"پمپاسگراس" را جایگزین فضای سبز موجود خواهد کرد.
راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

زیست‌پذیری فزاینده مناطق شهری، روشی برای جلوگیری از آلودگی و حفاظت از منابع طبیعی در مناطق شهری و پیرامون آنها است که ارتباط مستقیم با بافت فرسوده شهری دارد و برای ارتقاء سطح کیفی زیست پذیری از نظر اقتصادی ،اجتماعی و محیط زیست تجدید نظر در آن صورت گیرد.