کد خبر: ۶۲۶۶۸
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۴
شهردار سنندج خبر داد
شهردار سنندج از ایجاد سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی در شهرداری سنندج خبرداد و گفت: رییس این سازمان هم انتخاب شده و بزودی معرفی می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حشمت اله صیدی در افتتاحیه مجتمع تفریحی و گردشگری سنندج که با مشارکت سرمایه گذار بخش خصوصی احداث شده است، گفت: اجرای این پروژه گام خوبی برای انجام پروژه های مشارکتی با بخش خصوصی است.

وی با اشاره به اینکه بستر و آمادگی لازم در شورا و شهرداری سنندج با بخش خصوصی وجود دارد، عنوان کرد: با توجه به چارت جدید شهرداری،سازمان  سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی در شهرداری سنندج ایجاد می کنیم.

وی با اشاره به اینکه رییس سازمان مذکور  انتخاب شده و بزودی معرفی می شود، بیان کرد: در شورا و شهرداری سنندج میثاق نامه ای برای استفاده از توان بخش خصوصی به امضا رسیده است.

شهردارسنندج بر بهره مندی از ظرفیت بخش خصوصی استان تاکید کرد و افزود: این پروژه در کمترین زمان ممکن به بهره برداری رسید و این نوید انجام دیگر کارها و پروژه های مشارکتی در این شهر است.

صیدی با اشاره به اینکه فرصت های سرمایه گذاری زیادی در این شهر وجود دارد، گفت:  مطالعات  طرح گردشگری  قشلاق گریزه هم اکنون در حال اجرا است و از این طرح بسته های سرمایه گذاری و پروژه های مشارکتی را به فراخوان خواهیم گذاشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

نرخ ارز که طی هفته های اخیر روند صعودی خود را حفظ کرده است به گفته کارشناسان از هیچ قانونی تبعیت نکرده و شرط بندی دلالان و نبود سیاست صحیح ارزی مهمترین دلیل ناپایداری نرخ ارز گزارش شده است.
در مورد شهردار جدید فکری نکردیم

در مورد شهردار جدید فکری نکردیم

رییس شورای شهر تهران در مورد نامه‌نگاری اخیرش به مقام معظم رهبری توضیحاتی را ارائه کرد.