کد خبر: ۶۲۵۳۱
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۸
مشاورعالی سازمان سنجش خبر داد
مشاور عالی سازمان سنجش کشور زمان انتشار کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسین توکلی گفت: کارت ورود به جلسه آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از فردا سه شنبه ۵ دی ماه به روی سایت سازمان سنجش کشور قرار می‌گیرد.

وی افزود: داوطلبان شرکت کننده در این آزمون باید جهت دریافت پرینت کارت خود به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه کنند.

مشاورعالی سازمان سنجش کشور با اشاره به لزوم همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون جلسه اظهار کرد: هر داوطلب لازم است برای شرکت در جلسه آزمون، پرینت کارت و اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار خود را به همراه داشته باشد.

توکلی با ارائه آماری از تعداد شرکت کنندگان در آزمون دوره کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور خاطرنشان کرد: در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر، تعداد ۵۶ هزار و ۱۷۹ نفر ثبت نام کرده اند و ظرفیت در نظر گرفته شده برای پذیرش نیز ۳۱ هزار و ۶۰ نفر در نظر گرفته شده است.

وی در خصوص زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور اذعان کرد: این آزمون روز جمعه ۸ دی ماه در ۸۰ شهرستان و ۹۳ حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.
منبع: میزان
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

نرخ ارز که طی هفته های اخیر روند صعودی خود را حفظ کرده است به گفته کارشناسان از هیچ قانونی تبعیت نکرده و شرط بندی دلالان و نبود سیاست صحیح ارزی مهمترین دلیل ناپایداری نرخ ارز گزارش شده است.
در مورد شهردار جدید فکری نکردیم

در مورد شهردار جدید فکری نکردیم

رییس شورای شهر تهران در مورد نامه‌نگاری اخیرش به مقام معظم رهبری توضیحاتی را ارائه کرد.