کد خبر: ۶۲۵۳۱
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۸
مشاورعالی سازمان سنجش خبر داد
مشاور عالی سازمان سنجش کشور زمان انتشار کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسین توکلی گفت: کارت ورود به جلسه آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از فردا سه شنبه ۵ دی ماه به روی سایت سازمان سنجش کشور قرار می‌گیرد.

وی افزود: داوطلبان شرکت کننده در این آزمون باید جهت دریافت پرینت کارت خود به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه کنند.

مشاورعالی سازمان سنجش کشور با اشاره به لزوم همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون جلسه اظهار کرد: هر داوطلب لازم است برای شرکت در جلسه آزمون، پرینت کارت و اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار خود را به همراه داشته باشد.

توکلی با ارائه آماری از تعداد شرکت کنندگان در آزمون دوره کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور خاطرنشان کرد: در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر، تعداد ۵۶ هزار و ۱۷۹ نفر ثبت نام کرده اند و ظرفیت در نظر گرفته شده برای پذیرش نیز ۳۱ هزار و ۶۰ نفر در نظر گرفته شده است.

وی در خصوص زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور اذعان کرد: این آزمون روز جمعه ۸ دی ماه در ۸۰ شهرستان و ۹۳ حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.
منبع: میزان
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور از مه‌گرفتگی در برخی محورهای استان گلستان و اردبیل خبر داد.
پیش‌بینی چهار هزار میلیارد تومان اعتبار برای مترو کلانشهرها

پیش‌بینی چهار هزار میلیارد تومان اعتبار برای مترو کلانشهرها

معاون عمرانی وزیر کشور گفت: خرید دو هزار واگن از طریق فاینانس طبق مصوبه دولت برای تمام قطارهای شهری کشور انجام شده است که ۳۵۰ واگن مربوط به شهرهای اصفهان، شیراز و تبریز است.
آخرین اخبار