کد خبر: ۶۲۴۸۴
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲
با حضور مدیران انرژی و فناوری 20 کشور
کارگاه سیاستی "صنعت انرژی پایدار و مدیریت فناوری سبز" با حضور بیش از 50 تن از مدیران مياني و ارشد وزارت خانه های انرژی، علوم و فناوری از بیش از 20 کشور در سئول برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، کارگاه سیاستی "صنعت انرژی پایدار و مدیریت فناوری سبز" در روز های 18-19 دسامبر به صورت مشترک توسط موسسه بانک توسعه آسيايي و دانشگاه كره در محل دانشکده فناوری و مهندسی دانشگاه کره در شهر سئول كره جنوبى برگزار شد.

در این رویداد بیش از 50 تن از مدیران مياني و ارشد وزارتخانه های انرژی، علوم و فناوری از بیش از 20 کشور از آسیا و اقیانوسیه حضور داشتند. 

در کارگاه سیاستی "صنعت انرژی پایدار و مدیریت فناوری سبز" که به مدت دو روز برگزار شد اساتید دانشگاه های کیو، توکیو و گریپس از ژاپن، دانشگاه کره و کایست از کره جنوبی و اقتصادانان بانک توسعه آسیایی واحد هاى درسى را در حوزه های مدیریت فناوری سبز، راهکاری های تامین مالی و جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی در پروژه های انرژی نو و تجدید پذیر، انقلاب صنعتی چهارم و استراتژی های توسعه پایدار انجام دادند. 

همچنین در این کارگاه دکتر فرهاد تقی زاده حصاری دستیار ارشد رئیس "موسسه بانک توسعه آسیایی" (ADBI) و عضو هیئت تحریریه "فصلنامه علمی پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری" در حوزه تامین مالی و راهکار های جذب سرمایه بخش خصوصی در پروژه های سبز به ارائه سخنرانی پرداخت.

کارگاه بین المللی صنعت انرژی پایدار و مدیریت فناوری سبز برگزار شد
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

در حالی افزایش قیمت دلار دوباره آغاز شد که علت صعود قیمت به اعتقاد کارشناسان بازار ارز کم شدن عرضه و عدم ورود بانک مرکزی اعلام شده است.
شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

نماینده سه دوره مجلس گفت: نمایندگان مجلس امیدوارند با کوچک شدن جامعه یارانه بگیر ،سرمایه گذاری در فضای کسب و کار با نظارت مجلس افزایش یابد.