کد خبر: ۶۲۴۸۴
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲
با حضور مدیران انرژی و فناوری 20 کشور
کارگاه سیاستی "صنعت انرژی پایدار و مدیریت فناوری سبز" با حضور بیش از 50 تن از مدیران مياني و ارشد وزارت خانه های انرژی، علوم و فناوری از بیش از 20 کشور در سئول برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، کارگاه سیاستی "صنعت انرژی پایدار و مدیریت فناوری سبز" در روز های 18-19 دسامبر به صورت مشترک توسط موسسه بانک توسعه آسيايي و دانشگاه كره در محل دانشکده فناوری و مهندسی دانشگاه کره در شهر سئول كره جنوبى برگزار شد.

در این رویداد بیش از 50 تن از مدیران مياني و ارشد وزارتخانه های انرژی، علوم و فناوری از بیش از 20 کشور از آسیا و اقیانوسیه حضور داشتند. 

در کارگاه سیاستی "صنعت انرژی پایدار و مدیریت فناوری سبز" که به مدت دو روز برگزار شد اساتید دانشگاه های کیو، توکیو و گریپس از ژاپن، دانشگاه کره و کایست از کره جنوبی و اقتصادانان بانک توسعه آسیایی واحد هاى درسى را در حوزه های مدیریت فناوری سبز، راهکاری های تامین مالی و جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی در پروژه های انرژی نو و تجدید پذیر، انقلاب صنعتی چهارم و استراتژی های توسعه پایدار انجام دادند. 

همچنین در این کارگاه دکتر فرهاد تقی زاده حصاری دستیار ارشد رئیس "موسسه بانک توسعه آسیایی" (ADBI) و عضو هیئت تحریریه "فصلنامه علمی پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری" در حوزه تامین مالی و راهکار های جذب سرمایه بخش خصوصی در پروژه های سبز به ارائه سخنرانی پرداخت.

کارگاه بین المللی صنعت انرژی پایدار و مدیریت فناوری سبز برگزار شد
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تعیین دستوری نرخ ارز چقدر پایدار است ؟

تعیین دستوری نرخ ارز چقدر پایدار است ؟

عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس دهم گفت: قیمت ارز را نمی توان دستوری تعیین کرد ، چرا که الزاماتی دارد و باید عملی و اجرایی شود.
دلار با نرخ ۴۲۰۰ تک نرخی شد

دلار با نرخ ۴۲۰۰ تک نرخی شد

معاون اول رئیس جمهوری گفت: نرخ دلار از فردا برای تمام فعالان اقتصادی، نیاز‌های خدماتی مسافران، دانشجویان، محققین و دانشمندانی که برای کار‌های تحقیقاتی خودشان به ارز نیاز دارند ۴ هزار و ۲۰۰ تومان خواهد بود.