کد خبر: ۶۲۱۴۱
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۳
به دنبال زلزله تهران
به دنبال زلزله رخ داده در تهران و افزایش طبیعی تقاضا برای تامین وجه نقد در بانک‌ها، بانک مرکزی به شبکه بانکی اعلام کرده است که نسبت به تجهیز خودپردازها و ارائه خدمات اهتمام داشته باشند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بعد از وقوع زلزله شب گذشته و با اعلام استاندار تهران  تمامی ادارات و مراکز دولتی استان به جز دستگاه‌های خدمات رسان، امروز - پنجشنبه همزمان با ٣٠ آذرماه تعطیل است.

اما با اعلام بانک مرکزی این تعطیلی شامل بانکها نشده و امروز خدمات خود را به روال عادی ارائه خواهند کرد. با این حال برخی گزارش‌ها حاکی از تعطیلی برخی هر چند تعداد محدودی از بانک‌ها است.

اطلاعات دریافتی از بانک مرکزی از این حکایت دارد که بانکها با اعلام عمومی تعطیلی در این باره اقدام کرده اند ولی باتوجه به اینکه بانک‌ها نیز سازمان های خدمت رسان هستند بانک مرکزی تاکید داشت که امروز شعب بانکها باید فعال بوده و خدمات لازم را به مشتریان ارائه کنند.

بر این اساس با اعلامی که بانک مرکزی به بانک‌ها داشته اصل بر باز بودن آنها قرار گرفته است و البته گذری بر شعب بانکها هم نشان از باز بودن آن‌ها دارد. اما ممکن است برخی به دلیل اعلام استانداری تهران و یا فرمانداری بسته باشند.

در مجموع مشکلی در ارائه خدمات وجود نداشته و مردم می‌توانند با مراجعه به بانکها به امور بانکی خود رسیدگی کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

نماینده سه دوره مجلس گفت: نمایندگان مجلس امیدوارند با کوچک شدن جامعه یارانه بگیر ،سرمایه گذاری در فضای کسب و کار با نظارت مجلس افزایش یابد.
چرا در کاهش آلودگی هوای شهرها درجا می زنیم؟

چرا در کاهش آلودگی هوای شهرها درجا می زنیم؟

محمد درویش می گوید: مشکل اصلی در عدم حل مشکل آلودگی هوا و ترافیک در شهرهای ما این است که ما به جای تمرکز روی راه حل روی مشکل تمرکز کرده ایم و این گره ای از ما باز نخواهد کرد.