کد خبر: ۶۰۹۸۶
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان خبر داد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: در سال جاری بیش از هزار میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد اشتغال به این استان اختصاص پیدا کرده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد رشیدی شامگاه دوشنبه در نشست مدیران عضو شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کردستان که با دستور کار هماهنگی کنگره گرامیداشت یاد و خاطره ۵۴۰۰ شهید والا مقام استان برگزار شد، گفت: تلاش در راستای زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا یکی از نیازهای ضروری جامعه است.

وی به آوازه نظام مقدس جمهوری اسلامی در زمینه های عزت، اقتدار، ایستادگی در برابر استکبار و همچنین حمایت و دستگیری از مظلومان در جهان اشاره کرد و گفت: بیداری اسلامی  که نشات گرفته از آرمانهای انقلاب اسلامی ایران و اندیشه های امام(ره) است با خون شهیدان و ایثارگری ایثارگران شکل گرفته است.

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان در همین راستا ادای احترام به شهداء و خانواده های آنان را وظیفه ای دینی و انسانی برشمرد و افزود: امینت و عزت امروز ما مرهون فداکاری های شهدای گرانقدری است که زندگی ما تا ابد مرهون آنان خواهد بود .

وی در بخشی از سخنان خود گریزی به طرح اشتغال فراگیر دولت در سال جاری زد و اظهار داشت: امشال خوشبختانه دولت اعتبارات و تسهیلات بسیار مناسب و چشمگیری برای ریشه کن کردن فقر مطلق و اشتغالزایی در کشور در نظر گرفته است.

رشیدی ادامه داد: از محل این تسهیلات، بالغ بر هزار میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری به کردستان اختصاص داده شده است که امیدواریم با همکاری و تعامل همه ادارات و بانکها شاهد جذب این تسهیلات و ایجاد اشتغال بخصوص برای جوانان و دانش آموختگان دانشگاه ها باشیم.

در ادامه این نشست روسای ادارات و سازمان های دولتی عضو این شورا نیز گزارشی از فعالیت های خود را ارائه کرده و از آمادگی کامل برای مشارکت در برگزاری کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان در سال ۹۷ خبر دادند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
معرفی گیاهان بومی سازگار با کم آبی برای فضای سبز پایتخت/ تغییر شیوه آبیاری پارکها

معرفی گیاهان بومی سازگار با کم آبی برای فضای سبز پایتخت/ تغییر شیوه آبیاری پارکها

معاون سابق سازمان محیط زیست گفت : اتاق فکری متشکل از اساتید دانشگاه برای رسیدن به پوشش گیاهی همگن با خشکسالی در پایتخت تشکیل شده که تغییر پوشش گیاهی به تدریج و به سمت بلوط و زالزالک ،خزه و "یوکا"،"پمپاسگراس" را جایگزین فضای سبز موجود خواهد کرد.
راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

زیست‌پذیری فزاینده مناطق شهری، روشی برای جلوگیری از آلودگی و حفاظت از منابع طبیعی در مناطق شهری و پیرامون آنها است که ارتباط مستقیم با بافت فرسوده شهری دارد و برای ارتقاء سطح کیفی زیست پذیری از نظر اقتصادی ،اجتماعی و محیط زیست تجدید نظر در آن صورت گیرد.