کد خبر: ۵۹۶۲۷
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
سردبیر سابق خبرگزاری مهر، به عنوان مدیرعامل خبرگزاری فارس انتخاب شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، «پیام تیرانداز» پس از سید نظام‌الدین موسوی به سمت مدیرعاملیِ خبرگزاری فارس انتخاب شد.

سید نظام‌الدین موسوی از سال ۱۳۹۰ تا آبان‌ ماه سال جاری مدیریت این مجموعه رسانه‌ای را بر عهده داشت. پیش از موسوی نیز حمیدرضا مقدم‌فر از ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۰ بر این رسانه مدیریت می‌کرد. مهدی فضائلی نیز اولین مدیرعامل خبرگزاری فارس بوده است.

تیرانداز ٣٧ سال سن دارد. تاسیس شبکه خبر دانشجو، مدیریت «اندیشکده باران»، حضور در تولید برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی برای صداوسیما از جمله «مصیر» و «توقف ممنوع»، مدیر مسئولی هفته نامه پنجره، معاون خبر و سردبیری خبرگزاری مهر، بخشی از سوابق او در عرصه رسانه به حساب می‌آید.

قرار است مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جدید خبرگزاری فارس امروز چهارشنبه (هشتم آذرماه) در نشست هیات مدیره برگزار شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
معرفی گیاهان بومی سازگار با کم آبی برای فضای سبز پایتخت/ تغییر شیوه آبیاری پارکها

معرفی گیاهان بومی سازگار با کم آبی برای فضای سبز پایتخت/ تغییر شیوه آبیاری پارکها

معاون سابق سازمان محیط زیست گفت : اتاق فکری متشکل از اساتید دانشگاه برای رسیدن به پوشش گیاهی همگن با خشکسالی در پایتخت تشکیل شده که تغییر پوشش گیاهی به تدریج و به سمت بلوط و زالزالک ،خزه و "یوکا"،"پمپاسگراس" را جایگزین فضای سبز موجود خواهد کرد.
راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

زیست‌پذیری فزاینده مناطق شهری، روشی برای جلوگیری از آلودگی و حفاظت از منابع طبیعی در مناطق شهری و پیرامون آنها است که ارتباط مستقیم با بافت فرسوده شهری دارد و برای ارتقاء سطح کیفی زیست پذیری از نظر اقتصادی ،اجتماعی و محیط زیست تجدید نظر در آن صورت گیرد.