کد خبر: ۵۸۳۳۷
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶
مدیر امامزاده صالح(ع) در همایش لبیک یا رسول‌الله خبر داد
مدیر امامزاده صالح(ع) گفت: پیغمبر اکرم بهترین الگو برای بشریت هستند، لذا وظیفه همه ما در سالروز رحلت ایشان و بعد از ۵۸ روز عزاداری برای سیدالشهدا حضور در همایش لبیک یا رسول‌الله است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حجت‌الاسلام عبدالعلی گواهی گفت: در سالروز رحلت گرامی پیغمبر گرامی اسلام و شهادت امام حسن مجتبی (ع) همایشی با عنوان لبیک یا رسول‌الله توسط سازمان اوقاف و امور خیریه در آستان مقدس امامزاده صالح (ع) برگزار شده است.  
 
وی افزود: تلاش داریم تا در همایش لبیک یا رسول‌الله بگوییم تمام روش و الگوی همه ما رسول‌الله است و اعلام کنیم که ایشان بوده است که با شعار و رفتار رحمت با مؤمنین و برخورد شدت‌وار با کفار اقدامات خود را انجام داده است.  
 
وی تصریح کرد:‌پیغمبر اکرم بهترین الگو برای بشریت هستند لذا وظیفه امروز ما آن است که بعد از 58 روز عزاداری برای سیدالشهدا و قیام کربلا با پیامبر عظیم‌الشأن اسلام بیعت مجددی ببندیم.
 
مدیر امامزاده صالح (ع) خاطرنشان کرد: همایش لبیک یا رسول‌الله در آستان مقدس امامزادگان سراسر کشور توسط سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می‌شود.
 
وی اظهار داشت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری در کشور 70 میلیونی باید 10 میلیون قاری و حافظ قرآن وجود داشته باشد به همین جهت سازمان اوقاف و امور خیریه ضمن توجه به انس با قرآن و محبت به اهل بیت عصمت و طهارت تلاش می‌کند در این مسیر گام بردارد.
منبع: فارس
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

نرخ ارز که طی هفته های اخیر روند صعودی خود را حفظ کرده است به گفته کارشناسان از هیچ قانونی تبعیت نکرده و شرط بندی دلالان و نبود سیاست صحیح ارزی مهمترین دلیل ناپایداری نرخ ارز گزارش شده است.
در مورد شهردار جدید فکری نکردیم

در مورد شهردار جدید فکری نکردیم

رییس شورای شهر تهران در مورد نامه‌نگاری اخیرش به مقام معظم رهبری توضیحاتی را ارائه کرد.