کد خبر: ۵۶۰۴۶
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
موکب "خیمه اهل بیت " با همت خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه ها از 6 تا 20 آبان ماه در "صوره العشرین نجف " با توزیع 15 هزار وعده غذایی برای میزبانی از زائرین کربلا دایر خواهد شد.


فاطمه چوپانی ، مدیر شعب خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه های تهران در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،  گفت: موکب این خیریه با عنوان "خیمه اهل بیت علیه السلام " در منطقه صوره العشرین در جوار مرقد ملکوتی امام علی علیه السلام در نجف اشرف با اخذ مجوز از عتبات عالیات تهران از 6 آبان ماه دایر خواهد شد.

وی افزود : این موکب که با کمکیک میلیارد تومانی  500 خیر با همین هدف دایر شده است بنا دارد از 6 تا 20 آبان ماه برابر با فردای اربعین عراق به 5 هزار زائر کربلا اسکان دهد.

این مسئول ادامه داد: موکب خیریه آبشار عاطفه ها با همراهی 350 زائر توانایی توزیع 5 هزار صبحانه ؛5 هزار وعده غذای گرم برای نهار و 5 هزار وعده شام را دارد که به همراه 15 هزار لیوان چای از زائران کربلا پذیرایی خواهد کرد.

چوپانی خاطر نشان کرد: در کنار توزیع غذا غرفه خیاطی،غرفه کفاشی نیز دایر خواهد شد که به زائرانی که نیازمند کمکهای ترمیم لباس وکفش هستند خدمات لازم را ارائه خواهدکرد.

وی ادامه داد: همچنین غرفه فرهنگی این موکب با توزیع احادیث و کتب فرهنگی با  زائران کربلای معلا همراهی خواهد کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.