کد خبر: ۵۶۰۴۶
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
موکب "خیمه اهل بیت " با همت خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه ها از 6 تا 20 آبان ماه در "صوره العشرین نجف " با توزیع 15 هزار وعده غذایی برای میزبانی از زائرین کربلا دایر خواهد شد.


فاطمه چوپانی ، مدیر شعب خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه های تهران در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،  گفت: موکب این خیریه با عنوان "خیمه اهل بیت علیه السلام " در منطقه صوره العشرین در جوار مرقد ملکوتی امام علی علیه السلام در نجف اشرف با اخذ مجوز از عتبات عالیات تهران از 6 آبان ماه دایر خواهد شد.

وی افزود : این موکب که با کمکیک میلیارد تومانی  500 خیر با همین هدف دایر شده است بنا دارد از 6 تا 20 آبان ماه برابر با فردای اربعین عراق به 5 هزار زائر کربلا اسکان دهد.

این مسئول ادامه داد: موکب خیریه آبشار عاطفه ها با همراهی 350 زائر توانایی توزیع 5 هزار صبحانه ؛5 هزار وعده غذای گرم برای نهار و 5 هزار وعده شام را دارد که به همراه 15 هزار لیوان چای از زائران کربلا پذیرایی خواهد کرد.

چوپانی خاطر نشان کرد: در کنار توزیع غذا غرفه خیاطی،غرفه کفاشی نیز دایر خواهد شد که به زائرانی که نیازمند کمکهای ترمیم لباس وکفش هستند خدمات لازم را ارائه خواهدکرد.

وی ادامه داد: همچنین غرفه فرهنگی این موکب با توزیع احادیث و کتب فرهنگی با  زائران کربلای معلا همراهی خواهد کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

در حالی افزایش قیمت دلار دوباره آغاز شد که علت صعود قیمت به اعتقاد کارشناسان بازار ارز کم شدن عرضه و عدم ورود بانک مرکزی اعلام شده است.
شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

نماینده سه دوره مجلس گفت: نمایندگان مجلس امیدوارند با کوچک شدن جامعه یارانه بگیر ،سرمایه گذاری در فضای کسب و کار با نظارت مجلس افزایش یابد.