کد خبر: ۵۶۰۴۶
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
موکب "خیمه اهل بیت " با همت خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه ها از 6 تا 20 آبان ماه در "صوره العشرین نجف " با توزیع 15 هزار وعده غذایی برای میزبانی از زائرین کربلا دایر خواهد شد.


فاطمه چوپانی ، مدیر شعب خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه های تهران در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،  گفت: موکب این خیریه با عنوان "خیمه اهل بیت علیه السلام " در منطقه صوره العشرین در جوار مرقد ملکوتی امام علی علیه السلام در نجف اشرف با اخذ مجوز از عتبات عالیات تهران از 6 آبان ماه دایر خواهد شد.

وی افزود : این موکب که با کمکیک میلیارد تومانی  500 خیر با همین هدف دایر شده است بنا دارد از 6 تا 20 آبان ماه برابر با فردای اربعین عراق به 5 هزار زائر کربلا اسکان دهد.

این مسئول ادامه داد: موکب خیریه آبشار عاطفه ها با همراهی 350 زائر توانایی توزیع 5 هزار صبحانه ؛5 هزار وعده غذای گرم برای نهار و 5 هزار وعده شام را دارد که به همراه 15 هزار لیوان چای از زائران کربلا پذیرایی خواهد کرد.

چوپانی خاطر نشان کرد: در کنار توزیع غذا غرفه خیاطی،غرفه کفاشی نیز دایر خواهد شد که به زائرانی که نیازمند کمکهای ترمیم لباس وکفش هستند خدمات لازم را ارائه خواهدکرد.

وی ادامه داد: همچنین غرفه فرهنگی این موکب با توزیع احادیث و کتب فرهنگی با  زائران کربلای معلا همراهی خواهد کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

نرخ ارز که طی هفته های اخیر روند صعودی خود را حفظ کرده است به گفته کارشناسان از هیچ قانونی تبعیت نکرده و شرط بندی دلالان و نبود سیاست صحیح ارزی مهمترین دلیل ناپایداری نرخ ارز گزارش شده است.
در مورد شهردار جدید فکری نکردیم

در مورد شهردار جدید فکری نکردیم

رییس شورای شهر تهران در مورد نامه‌نگاری اخیرش به مقام معظم رهبری توضیحاتی را ارائه کرد.