کد خبر: ۵۴۷۷۶
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷
با محوریت نقش رسانه در شفافیت فضای کسب و کار شهری
پنجمین نشست تخصصی اقتصاد مقاومتی و اقتصاد رسانه ها با محوریت نقش رسانه ها در شفاف سازی فضای کسب و کار شهری در فرهنگ سرای رسانه برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، پنجمین نشست از سلسله نشست های تخصصی اقتصاد مقاومتی و اقتصاد رسانه ها با محوریت نقش رسانه ها در شفاف سازی فضای کسب و کار شهری به همت انجمن علمی اقتصاد شهری عصر سه شنبه در فرهنگ سرای رسانه برگزار شد.

 در این نشست که به عنوان پیش نشست همایش بین المللی اقتصاد شهری محسوب می شود کارشناسان و صاحب نظران عرصه اقتصاد و رسانه از نهادهایی همچون مرکز آمار ایران، بانک‌ها، انجمن روابط عمومی ایران، اساتید دانشگاه، دانشجویان تحصیلات تکمیلی، صداوسیما، بهزیستی، راه آهن و نفت به ایراد سخرانی و ارائه نقطه نظرات خود پرداختند.

نقش واسطه‌ای رسانه‌ها بین جامعه و سازمان‌های مکلف در سیاست های اقتصاد مقاومتی، نقش اقتصاد سالم در رشد سرمایه‌گذاری و تحقق اقتصاد مقاومتی، بررسی مقررات ارتقاء سلامت نظام اداری و مبارزه با مفاسد اقتصادی و نقش رسانه‌ها در پیشبرد آن، نقش رسانه ملی در پیشبرد اقتصاد مقاومتی و نقش رسانه های محیطی در توسعه اقتصادی شهرها از جمله موضوعاتی بود که در پنجمین نشست تخصصی اقتصاد مقاومتی و اقتصاد رسانه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دولت با چه ابزاری از فارغ التحصیلان بیکار حمایت می‌کند؟

دولت با چه ابزاری از فارغ التحصیلان بیکار حمایت می‌کند؟

دولت با دو طرح "کاج" و "تکاپو" و با هدف قرار دادن شغل اولیها از یک سو و ایجاد کسب و کار در حوزه صنایع تبدیلی و تکمیلی، IT، بخش‌های مرتبط با صنعت گردشگری، ورزش، تربیت بدنی، سلامت و حوزه صنایع فرهنگی و هنری اشتغال فارغ التحصیلان را تحت حمایت قرار داده است.
ساختمان تئاتر در شانگهای با نمای بامبویی

ساختمان تئاتر در شانگهای با نمای بامبویی

در یکی از مناطق تاریخی شانگهای، ساختمانی برای اجرای تئاتر، کنسرت ها، اپرا و دیگر فعالیت های فرهنگی است و نمای خارجی آن از سه لایه چوب بامبو تشکیل شده است.