کد خبر: ۵۴۷۷۶
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷
با محوریت نقش رسانه در شفافیت فضای کسب و کار شهری
پنجمین نشست تخصصی اقتصاد مقاومتی و اقتصاد رسانه ها با محوریت نقش رسانه ها در شفاف سازی فضای کسب و کار شهری در فرهنگ سرای رسانه برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، پنجمین نشست از سلسله نشست های تخصصی اقتصاد مقاومتی و اقتصاد رسانه ها با محوریت نقش رسانه ها در شفاف سازی فضای کسب و کار شهری به همت انجمن علمی اقتصاد شهری عصر سه شنبه در فرهنگ سرای رسانه برگزار شد.

 در این نشست که به عنوان پیش نشست همایش بین المللی اقتصاد شهری محسوب می شود کارشناسان و صاحب نظران عرصه اقتصاد و رسانه از نهادهایی همچون مرکز آمار ایران، بانک‌ها، انجمن روابط عمومی ایران، اساتید دانشگاه، دانشجویان تحصیلات تکمیلی، صداوسیما، بهزیستی، راه آهن و نفت به ایراد سخرانی و ارائه نقطه نظرات خود پرداختند.

نقش واسطه‌ای رسانه‌ها بین جامعه و سازمان‌های مکلف در سیاست های اقتصاد مقاومتی، نقش اقتصاد سالم در رشد سرمایه‌گذاری و تحقق اقتصاد مقاومتی، بررسی مقررات ارتقاء سلامت نظام اداری و مبارزه با مفاسد اقتصادی و نقش رسانه‌ها در پیشبرد آن، نقش رسانه ملی در پیشبرد اقتصاد مقاومتی و نقش رسانه های محیطی در توسعه اقتصادی شهرها از جمله موضوعاتی بود که در پنجمین نشست تخصصی اقتصاد مقاومتی و اقتصاد رسانه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مدرن‌ترین کتابخانه‌های جهان / تصاویر

مدرن‌ترین کتابخانه‌های جهان / تصاویر

با روند افزایش استفاده از تلفن‌های هوشمند و دانشنامه آنلاین ویکی پدیا، نگرانی‌ها از بی استفاده مانده کتابخانه‌های پر از کتاب افزایش یافته اند. اما این در حالی است که بسیاری از بهترین و بزرگترین کتابخانه‌ها از سال ۲۰۰۰ به این سو ساخته شده اند.
جالب ترین بناهای شهری جهان / تصاویر

جالب ترین بناهای شهری جهان / تصاویر

از کلیسای موج دار در کیپ تاون تا باشگاه بدنسازی نورانی در چین ... این‌ها گزیده هایی از عکس‌های منتخب معماری در سال ۲۰۱۷ هستند.