کد خبر: ۵۴۷۷۶
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷
با محوریت نقش رسانه در شفافیت فضای کسب و کار شهری
پنجمین نشست تخصصی اقتصاد مقاومتی و اقتصاد رسانه ها با محوریت نقش رسانه ها در شفاف سازی فضای کسب و کار شهری در فرهنگ سرای رسانه برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، پنجمین نشست از سلسله نشست های تخصصی اقتصاد مقاومتی و اقتصاد رسانه ها با محوریت نقش رسانه ها در شفاف سازی فضای کسب و کار شهری به همت انجمن علمی اقتصاد شهری عصر سه شنبه در فرهنگ سرای رسانه برگزار شد.

 در این نشست که به عنوان پیش نشست همایش بین المللی اقتصاد شهری محسوب می شود کارشناسان و صاحب نظران عرصه اقتصاد و رسانه از نهادهایی همچون مرکز آمار ایران، بانک‌ها، انجمن روابط عمومی ایران، اساتید دانشگاه، دانشجویان تحصیلات تکمیلی، صداوسیما، بهزیستی، راه آهن و نفت به ایراد سخرانی و ارائه نقطه نظرات خود پرداختند.

نقش واسطه‌ای رسانه‌ها بین جامعه و سازمان‌های مکلف در سیاست های اقتصاد مقاومتی، نقش اقتصاد سالم در رشد سرمایه‌گذاری و تحقق اقتصاد مقاومتی، بررسی مقررات ارتقاء سلامت نظام اداری و مبارزه با مفاسد اقتصادی و نقش رسانه‌ها در پیشبرد آن، نقش رسانه ملی در پیشبرد اقتصاد مقاومتی و نقش رسانه های محیطی در توسعه اقتصادی شهرها از جمله موضوعاتی بود که در پنجمین نشست تخصصی اقتصاد مقاومتی و اقتصاد رسانه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.



ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تعویض پرچم گنبد حرم حضرت معصومه (س)/ تصاویر

تعویض پرچم گنبد حرم حضرت معصومه (س)/ تصاویر

پرچم حرم حضرت معصومه (س) در شب میلاد خجسته و با سعادت کریمه اهل بیت(ع) تعویض و آیین نقاره زنی خادمان در آن آستان مقدس برگزار شد.
موادغذایی و کالاهای اساسی غرق در سونامی گرانی

موادغذایی و کالاهای اساسی غرق در سونامی گرانی

سونامی گرانی که از چندماه گذشته بازار داخلی ایران را درنوردیده و سر از همه زیربخش های اقتصادی نیز درآورده حالا به تایید بانک مرکزی نیز رسیده و خبر از رشد 30 تا 80 درصدی قیمت کالاهای اساسی و سفره غذایی مردم دارد.