کد خبر: ۵۴۰۰۶
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۷۴ واحد رشد کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد 601 میلیون سهم و حق‌تقدم به ارزش 146 میلیارد تومان در 65 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 74 واحدی در ارتفاع 85 هزار و 429 واحد قرار گرفت.

بیشترین تاثیر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام در روزجاری به نام نمادهای آپ، همراه و خودرو شد و در مقابل نمادهای معاملاتی تاپیکو، فایرا و مکل با افت خود مانع افزایش بیشتر شاخص شدند.

شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز متعادلی را پشت سر گذاشتند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) 24 واحد، کل (هموزن) 7 واحد، قیمت (هموزن) 5 واحد، آزاد شناور 70 واحد و شاخص‌های بازار اول و دوم به ترتیب 25 و 303 واحد رشد کردند.

بر اساس این گزارش؛ در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 195 میلیون ورقه به ارزش 139 میلیارد تومان در 30 هزار نوبت، آیفکس 8.8 واحد رشد کرد و در ارتفاع 951 واحد قرار گرفت.
منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.
مراحل تولید زولبیا و بامیه / تصاویر

مراحل تولید زولبیا و بامیه / تصاویر

زولبیا و بامیه یکی از شیرینی‌های اصیل ایرانی است که همه‌ ساله در ایام ماه مبارک رمضان در شهرهای مختلف ایران طبخ می‌شود و در اغلب سفره‌های افطار جا دارد. پخت این شیرینی در ماه مبارک رمضان رونق قابل توجهی پیدا می کند.