کد خبر: ۵۴۰۰۶
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۷۴ واحد رشد کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد 601 میلیون سهم و حق‌تقدم به ارزش 146 میلیارد تومان در 65 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 74 واحدی در ارتفاع 85 هزار و 429 واحد قرار گرفت.

بیشترین تاثیر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام در روزجاری به نام نمادهای آپ، همراه و خودرو شد و در مقابل نمادهای معاملاتی تاپیکو، فایرا و مکل با افت خود مانع افزایش بیشتر شاخص شدند.

شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز متعادلی را پشت سر گذاشتند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) 24 واحد، کل (هموزن) 7 واحد، قیمت (هموزن) 5 واحد، آزاد شناور 70 واحد و شاخص‌های بازار اول و دوم به ترتیب 25 و 303 واحد رشد کردند.

بر اساس این گزارش؛ در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 195 میلیون ورقه به ارزش 139 میلیارد تومان در 30 هزار نوبت، آیفکس 8.8 واحد رشد کرد و در ارتفاع 951 واحد قرار گرفت.
منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور از مه‌گرفتگی در برخی محورهای استان گلستان و اردبیل خبر داد.
پیش‌بینی چهار هزار میلیارد تومان اعتبار برای مترو کلانشهرها

پیش‌بینی چهار هزار میلیارد تومان اعتبار برای مترو کلانشهرها

معاون عمرانی وزیر کشور گفت: خرید دو هزار واگن از طریق فاینانس طبق مصوبه دولت برای تمام قطارهای شهری کشور انجام شده است که ۳۵۰ واگن مربوط به شهرهای اصفهان، شیراز و تبریز است.
آخرین اخبار