کد خبر: ۴۸۱۶۴
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰
بازی های یونیورسیاد دانشجویی جهان؛
رقابت دانشجویان کماندار ایرانی در دور مقدماتی بازی های یونیورساد دانشجویی جهان در چین تایپه آغاز شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در روز نخست این بازی ها، رقابت‌های تیمی و انفرادی تیرو کمان کامپوند برگزار شد و در بخش انفرادی یاسر عمویی یازدهم، میلاد رشیدی شانزدهم و امید طاهری نوزدهم شدند. در تیمی مردان نیز ایران در مرحله مقدماتی در رده پنجم قرار گرفت.

در کامپوند زنان فرشته قربانی بهترین عملکرد را داشت و هشتم شد. افسانه شفیعی و شیوا بختیاری نیز به ترتیب در رده های 37 و 52 قرار گرفتند. در بخش تیمی زنان نیز ایران نهم شد.
در ادامه مسابقات کمانداران ایران در بخش حذفی مسابقه می‌دهند.

بیست و نهمین یونیورسیاد دانشجویان جهان از 28 مرداد ماه و با حضور بیش از 12هزار ورزشکار و کادر فنی از 141 کشور در 22 رشته به میزبانی چین تایپه آغازشد.

نمایندگان کشورهای شرکت کننده تا هشتم شهریور ماه در رشته های دو ومیدانی، بسکتبال، شیرجه، شمشیربازی، فوتبال، ژیمناستیک هنری، ژیمناستیک ریتمیک، جودو، شنا، تنیس روی میز، تکواندو، تنیس، والیبال، واترپلو، تیر و کمان، بدمینتون، بیسبال، گلف، اسکیت، وزنه برداری، ووشو و بیلیارد با یکدیگر رقابت می کنند.
کاروان ورزشی ایران نیز با 18 دختر و44 پسر دانشجو در هشت رشته ورزشی جودو، تیراندازی با کمان، شمشیربازی، تکواندو، والیبال، وزنه برداری، ووشو و بدمینتون مسابقه می دهد.
تیم دانشجویان ایران در بیست و هشتمین دوره یونیورسیاد با 84 ورزشکار و کسب هفت طلا ، 2 نقره و 6 برنز در جایگاه نهم جدول توزیع مدال ها قرار گرفت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مهمترین  رویداد 26 دی ماه چیست؟

مهمترین رویداد 26 دی ماه چیست؟

۳۹ سال پیش در چنین روزی محمدرضا پهلوی پس از وقایع خونین ۱۷ شهریور و ۱۳ آبان ۵۷، ایران را به مقصد آسوان مصر ترک کرد.
نرخ طلا و سکه امروز 26دی

نرخ طلا و سکه امروز 26دی

امروز در بازار طلای 18 عیار به ارزش گرمی355هزارو 970 تومان و دلار با ارزش 11 هزار و500 تومان معامله شد.