کد خبر: ۴۷۴۹۰
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰
مسابقات جهانی دو ومیدانی اخیرا در انگلیس به پایان رسید. در این مسابقات یک مرد با سن ورزشی بالا موفق به کسب مدال شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» به نقل از In side the games، دینیز در مسابقات قهرمانی جهان امسال در لندن مدال طلا کسب کرد. او مسن‌ترین دوومیدانی‌کاری است که در مسابقات قهرمانی جهان مدال کسب می‌کند.

او در مسابقات امسال در پیاده‌روی ۵۰ کیلومتر رکورد سه ساعت و ۳۳ دقیقه و ۱۱ ثانیه را بر جای گذاشت. رکورد جهانی پیاده‌روی ۵۰ کیلومتر نیز با زمان سه ساعت و ۳۲ دقیقه و ۳۳ ثانیه در دست همین ورزشکار است.

دینیز درباره قهرمانی دوباره خود گفت: روز بسیار دوست داشتنی‌ای بود. می‌دانم که وقتی هیجان زده هستیم نباید تصمیمات مهم بگیریم اما من دلم می‌خواهد که در یک المپیک دیگر نیز شرکت کنم. دوست دارم در توکیو ۲۰۲۰ حضور داشته باشم.

دینیز راه طولانی را برای قهرمانی در جهان طی کرده است. او در سال ۲۰۰۷ مدال نقره جهان را کسب کرد و در سال ۲۰۱۱ دیسکالیفه شد.

او در مسابقات لندن ۲۰۱۲ نیز دیسکالیفه شد زیرا یک بطری آب را به مکانی ممنوع برده بود. در مسابقات ریو او دچار مشکل معده شد و نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حریق گسترده یک منزل مسکونی در خیابان فلاح/ مصدومیت شدید 4 تن

حریق گسترده یک منزل مسکونی در خیابان فلاح/ مصدومیت شدید 4 تن

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق گسترده در یک منزل مسکونی در خیابان فلاح خبر داد و گفت: متاسفانه 4 تن دز این حادثه به شدت دچار سوختگی از نواحی مختلف بدن شده اند.
تقدیم لایحه بودجه ۹۸ شهرداری تهران به شورا/ افزایش بودجه حمل و نقل عمومی

تقدیم لایحه بودجه ۹۸ شهرداری تهران به شورا/ افزایش بودجه حمل و نقل عمومی

شهردار تهران صبح امروز لایحه بودجه ۱۳۹۸ را تقدیم مجلس کرد.