کد خبر: ۴۷۴۹۰
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰
مسابقات جهانی دو ومیدانی اخیرا در انگلیس به پایان رسید. در این مسابقات یک مرد با سن ورزشی بالا موفق به کسب مدال شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» به نقل از In side the games، دینیز در مسابقات قهرمانی جهان امسال در لندن مدال طلا کسب کرد. او مسن‌ترین دوومیدانی‌کاری است که در مسابقات قهرمانی جهان مدال کسب می‌کند.

او در مسابقات امسال در پیاده‌روی ۵۰ کیلومتر رکورد سه ساعت و ۳۳ دقیقه و ۱۱ ثانیه را بر جای گذاشت. رکورد جهانی پیاده‌روی ۵۰ کیلومتر نیز با زمان سه ساعت و ۳۲ دقیقه و ۳۳ ثانیه در دست همین ورزشکار است.

دینیز درباره قهرمانی دوباره خود گفت: روز بسیار دوست داشتنی‌ای بود. می‌دانم که وقتی هیجان زده هستیم نباید تصمیمات مهم بگیریم اما من دلم می‌خواهد که در یک المپیک دیگر نیز شرکت کنم. دوست دارم در توکیو ۲۰۲۰ حضور داشته باشم.

دینیز راه طولانی را برای قهرمانی در جهان طی کرده است. او در سال ۲۰۰۷ مدال نقره جهان را کسب کرد و در سال ۲۰۱۱ دیسکالیفه شد.

او در مسابقات لندن ۲۰۱۲ نیز دیسکالیفه شد زیرا یک بطری آب را به مکانی ممنوع برده بود. در مسابقات ریو او دچار مشکل معده شد و نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.