کد خبر: ۴۷۴۹۰
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰
مسابقات جهانی دو ومیدانی اخیرا در انگلیس به پایان رسید. در این مسابقات یک مرد با سن ورزشی بالا موفق به کسب مدال شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» به نقل از In side the games، دینیز در مسابقات قهرمانی جهان امسال در لندن مدال طلا کسب کرد. او مسن‌ترین دوومیدانی‌کاری است که در مسابقات قهرمانی جهان مدال کسب می‌کند.

او در مسابقات امسال در پیاده‌روی ۵۰ کیلومتر رکورد سه ساعت و ۳۳ دقیقه و ۱۱ ثانیه را بر جای گذاشت. رکورد جهانی پیاده‌روی ۵۰ کیلومتر نیز با زمان سه ساعت و ۳۲ دقیقه و ۳۳ ثانیه در دست همین ورزشکار است.

دینیز درباره قهرمانی دوباره خود گفت: روز بسیار دوست داشتنی‌ای بود. می‌دانم که وقتی هیجان زده هستیم نباید تصمیمات مهم بگیریم اما من دلم می‌خواهد که در یک المپیک دیگر نیز شرکت کنم. دوست دارم در توکیو ۲۰۲۰ حضور داشته باشم.

دینیز راه طولانی را برای قهرمانی در جهان طی کرده است. او در سال ۲۰۰۷ مدال نقره جهان را کسب کرد و در سال ۲۰۱۱ دیسکالیفه شد.

او در مسابقات لندن ۲۰۱۲ نیز دیسکالیفه شد زیرا یک بطری آب را به مکانی ممنوع برده بود. در مسابقات ریو او دچار مشکل معده شد و نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران در آلودگی غرق شد / تصاویر

تهران در آلودگی غرق شد / تصاویر

آلودگی شدید هوای پایتخت موجب تعطیلی تمام مدارس شده است.
بازار قیصریه یا سلطانی مهم‌ترین بازار اصفهان/ تصاویر

بازار قیصریه یا سلطانی مهم‌ترین بازار اصفهان/ تصاویر

«بازار قیصریه»، یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین بازارهای ایران است که میدان نقش جهان را به میدان کهنه اصفهان وصل می‌کند. در اطراف میدان نقش جهان و بازار قیصریه، فروشندگانی هستند که عتیقه جات و اشیاء قدیمی اصفهان را که رنگ و بویی از تاریخ و تمدن اصفهان دارند به فروش می رسانند.