کد خبر: ۴۷۴۹۰
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰
مسابقات جهانی دو ومیدانی اخیرا در انگلیس به پایان رسید. در این مسابقات یک مرد با سن ورزشی بالا موفق به کسب مدال شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» به نقل از In side the games، دینیز در مسابقات قهرمانی جهان امسال در لندن مدال طلا کسب کرد. او مسن‌ترین دوومیدانی‌کاری است که در مسابقات قهرمانی جهان مدال کسب می‌کند.

او در مسابقات امسال در پیاده‌روی ۵۰ کیلومتر رکورد سه ساعت و ۳۳ دقیقه و ۱۱ ثانیه را بر جای گذاشت. رکورد جهانی پیاده‌روی ۵۰ کیلومتر نیز با زمان سه ساعت و ۳۲ دقیقه و ۳۳ ثانیه در دست همین ورزشکار است.

دینیز درباره قهرمانی دوباره خود گفت: روز بسیار دوست داشتنی‌ای بود. می‌دانم که وقتی هیجان زده هستیم نباید تصمیمات مهم بگیریم اما من دلم می‌خواهد که در یک المپیک دیگر نیز شرکت کنم. دوست دارم در توکیو ۲۰۲۰ حضور داشته باشم.

دینیز راه طولانی را برای قهرمانی در جهان طی کرده است. او در سال ۲۰۰۷ مدال نقره جهان را کسب کرد و در سال ۲۰۱۱ دیسکالیفه شد.

او در مسابقات لندن ۲۰۱۲ نیز دیسکالیفه شد زیرا یک بطری آب را به مکانی ممنوع برده بود. در مسابقات ریو او دچار مشکل معده شد و نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خطرناک‌تر از تحریم‌های بانکی چیست؟

خطرناک‌تر از تحریم‌های بانکی چیست؟

مرکز پژوهش‌های مجلس خطرناک‌تر از تحریم‌های بانکی را برای نظام بانکی کشور عدم به روزرسانی استاندارهای بانکی در مقایسه با استاندارهای بین المللی دانست، اما کارشناسان اقتصادی معتقدند خطرناک‌تر از تحریم‌های بانکی عدم اجرای صحیح "بانکداری بدون ربا" است.