کد خبر: ۴۷۳۳۹
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
فدراسیون جهانی بسکتبال با حضور بانوان کشورمان در مسابقات 3 در 3 بازی‌های ترکمنستان موافقت کرد.

پنجمین دوره بازی‌های داخل سالن آسیا از 26 شهریورماه به میزبانی ترکمنستان آغاز می‌شود که کاروان ایران با 214 ورزشکار در این دوره شرکت می کند.

 

با توجه به اینکه ملی‌پوشان بسکتبال ایران از اول اکتبر می‌توانند با پوشش مصوب در مسابقات بین‌المللی شرکت کنند، حضور ایران در بازی‌های ترکمنستان قطعی نبود. کمیته ملی المپیک نیز ثبت‌نام تیم بسکتبال بانوان را انجام داد اما اعلام کرد فدراسیون باید رایزنی‌های لازم را برای حضور بانوان در ترکمنستان با فیبا انجام دهد.

 فدراسیون بسکتبال کشورمان نیز در نامه‌نگاری با فدراسیون جهانی موافقت حضور بانوان را در عشق‌آباد گرفت که براین اساس تیم بسکتبال 3 در 3 بانوان می‌تواند در این دوره شرکت کند.این موافقت نامه به کمیته ملی  المپیک نیز ارسال شده است.

 ثبت‌نام ماقبل نهایی کاروان ایران در بازی‌های ترکمنستان صورت گرفته اما هنوز گروهبندی تیم‌ها اعلام نشده است.

 سرپرستی کاروان ایران در بازی‌های داخل سالن آسیا برعهده اصغر رحیمی است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها

"تهران، شهر دوستدار کودک" از رویا تا واقعیت!

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: از سال 86 شهرداری تهران برای اجرای برنامه شهر دوستدار پایتخت اعلام آمادگی کرده و اکنون با تشکیل کمیته شهر دوستدار کودک و اختصاص چند ردیف بودجه تلاش می شود ضمن اضافه کردن رنگها ،ایمن سازی شهر و زمینه مداخله کودکان در امور شهر صورت گیرد.
گرانی در کمین کوچک متراژهای بازار مسکن

گرانی در کمین کوچک متراژهای بازار مسکن

کارشناس بازار مسکن گفت: با توجه به کاهش عرضه، امکان رشد قیمتی مسکن بین 5 تا 8 درصد در کوچک متراژها بیشتر از تورم موجود در سال جاری وجود دارد.