کد خبر: ۴۷۳۳۹
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
فدراسیون جهانی بسکتبال با حضور بانوان کشورمان در مسابقات 3 در 3 بازی‌های ترکمنستان موافقت کرد.

پنجمین دوره بازی‌های داخل سالن آسیا از 26 شهریورماه به میزبانی ترکمنستان آغاز می‌شود که کاروان ایران با 214 ورزشکار در این دوره شرکت می کند.

 

با توجه به اینکه ملی‌پوشان بسکتبال ایران از اول اکتبر می‌توانند با پوشش مصوب در مسابقات بین‌المللی شرکت کنند، حضور ایران در بازی‌های ترکمنستان قطعی نبود. کمیته ملی المپیک نیز ثبت‌نام تیم بسکتبال بانوان را انجام داد اما اعلام کرد فدراسیون باید رایزنی‌های لازم را برای حضور بانوان در ترکمنستان با فیبا انجام دهد.

 فدراسیون بسکتبال کشورمان نیز در نامه‌نگاری با فدراسیون جهانی موافقت حضور بانوان را در عشق‌آباد گرفت که براین اساس تیم بسکتبال 3 در 3 بانوان می‌تواند در این دوره شرکت کند.این موافقت نامه به کمیته ملی  المپیک نیز ارسال شده است.

 ثبت‌نام ماقبل نهایی کاروان ایران در بازی‌های ترکمنستان صورت گرفته اما هنوز گروهبندی تیم‌ها اعلام نشده است.

 سرپرستی کاروان ایران در بازی‌های داخل سالن آسیا برعهده اصغر رحیمی است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.