کد خبر: ۴۷۱۷۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
افشین پورمحمد مربی گیلانی موفق به کسب مدرک مربیگری بین المللی پرورش اندام و فیتنس را از فدراسیون جهانی این رشته شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، افشین پورمحمد که نخستین مربی گیلانی است که این مدرک معتبر را از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور کسب کرده، اظهار کرد: من تنها مربی گیلانی بودم که در اولین دوره کلاس مربیگری و داوری بین المللی که در ایران برپا شد، شرکت داشتم.
وی افزود: در اولین دوره کلاس مربیگری بین المللی پرورش اندام و فیتنس با حضور رافائل سانتوخا رئیس فدراسیون جهانی پرورش اندام و پاول فیلبورن رئیس کمیته جهانی مربیان و داوران فدراسیون جهانی در تهران به عنوان تنها مربی گیلانی در این دوره حضور داشتم.
وی که تمامی دوره های مربیگری خود را زیر نظر فدراسیون گذرانده ، ادامه داد: از سال 1375 دوره مربیگری درجه سه را زیر نظر این فدراسیون آغاز کردم و خوشبختانه توانستم مدارک مربیگری درجه دو ، یک ، ملی و بین المللی را نیز زیر نظر فدراسیون دریافت کنم.
وی که ورزش حرفه ای را از سال 1370 آغاز کرده ، خاطرنشان کرد: گرچه تعدادی از مربیان گیلانی دارای مدرک مربیگری بین المللی پرورش اندام و فیتنس هستند، اما این مدارک زیر نظر فدراسیون جمهوری اسلامی نبوده و توانستند در کشورهای دیگر این مدارک را کسب کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز / تصاویر

تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز / تصاویر

مراسم تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز با حضور حجت الاسلام رحیمیان و مروی نمایندگان مقام معظم رهبری و دیگر مسئولان کشوری و لشکری برگزار شد و پیکر‌های شهیدان با حضور جمع کثیری از مردم از حسینیه عاشقان ثارالله اهواز به سمت چهارراه زند تشییع شد.
بوی ماه مهر در شهر/ تصاویر

بوی ماه مهر در شهر/ تصاویر

همه ساله با شروع ماه مهر کوچه ها و خیابان ها رنگ و بوی دیگری پیدا می کنند و شور و شوق دانش آموزان جلوه زیبایی به جامعه می بخشد.