کد خبر: ۴۷۱۷۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
افشین پورمحمد مربی گیلانی موفق به کسب مدرک مربیگری بین المللی پرورش اندام و فیتنس را از فدراسیون جهانی این رشته شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، افشین پورمحمد که نخستین مربی گیلانی است که این مدرک معتبر را از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور کسب کرده، اظهار کرد: من تنها مربی گیلانی بودم که در اولین دوره کلاس مربیگری و داوری بین المللی که در ایران برپا شد، شرکت داشتم.
وی افزود: در اولین دوره کلاس مربیگری بین المللی پرورش اندام و فیتنس با حضور رافائل سانتوخا رئیس فدراسیون جهانی پرورش اندام و پاول فیلبورن رئیس کمیته جهانی مربیان و داوران فدراسیون جهانی در تهران به عنوان تنها مربی گیلانی در این دوره حضور داشتم.
وی که تمامی دوره های مربیگری خود را زیر نظر فدراسیون گذرانده ، ادامه داد: از سال 1375 دوره مربیگری درجه سه را زیر نظر این فدراسیون آغاز کردم و خوشبختانه توانستم مدارک مربیگری درجه دو ، یک ، ملی و بین المللی را نیز زیر نظر فدراسیون دریافت کنم.
وی که ورزش حرفه ای را از سال 1370 آغاز کرده ، خاطرنشان کرد: گرچه تعدادی از مربیان گیلانی دارای مدرک مربیگری بین المللی پرورش اندام و فیتنس هستند، اما این مدارک زیر نظر فدراسیون جمهوری اسلامی نبوده و توانستند در کشورهای دیگر این مدارک را کسب کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.