کد خبر: ۴۷۱۷۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
افشین پورمحمد مربی گیلانی موفق به کسب مدرک مربیگری بین المللی پرورش اندام و فیتنس را از فدراسیون جهانی این رشته شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، افشین پورمحمد که نخستین مربی گیلانی است که این مدرک معتبر را از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور کسب کرده، اظهار کرد: من تنها مربی گیلانی بودم که در اولین دوره کلاس مربیگری و داوری بین المللی که در ایران برپا شد، شرکت داشتم.
وی افزود: در اولین دوره کلاس مربیگری بین المللی پرورش اندام و فیتنس با حضور رافائل سانتوخا رئیس فدراسیون جهانی پرورش اندام و پاول فیلبورن رئیس کمیته جهانی مربیان و داوران فدراسیون جهانی در تهران به عنوان تنها مربی گیلانی در این دوره حضور داشتم.
وی که تمامی دوره های مربیگری خود را زیر نظر فدراسیون گذرانده ، ادامه داد: از سال 1375 دوره مربیگری درجه سه را زیر نظر این فدراسیون آغاز کردم و خوشبختانه توانستم مدارک مربیگری درجه دو ، یک ، ملی و بین المللی را نیز زیر نظر فدراسیون دریافت کنم.
وی که ورزش حرفه ای را از سال 1370 آغاز کرده ، خاطرنشان کرد: گرچه تعدادی از مربیان گیلانی دارای مدرک مربیگری بین المللی پرورش اندام و فیتنس هستند، اما این مدارک زیر نظر فدراسیون جمهوری اسلامی نبوده و توانستند در کشورهای دیگر این مدارک را کسب کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خطرناک‌تر از تحریم‌های بانکی چیست؟

خطرناک‌تر از تحریم‌های بانکی چیست؟

مرکز پژوهش‌های مجلس خطرناک‌تر از تحریم‌های بانکی را برای نظام بانکی کشور عدم به روزرسانی استاندارهای بانکی در مقایسه با استاندارهای بین المللی دانست، اما کارشناسان اقتصادی معتقدند خطرناک‌تر از تحریم‌های بانکی عدم اجرای صحیح "بانکداری بدون ربا" است.