کد خبر: ۴۷۱۷۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
افشین پورمحمد مربی گیلانی موفق به کسب مدرک مربیگری بین المللی پرورش اندام و فیتنس را از فدراسیون جهانی این رشته شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، افشین پورمحمد که نخستین مربی گیلانی است که این مدرک معتبر را از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور کسب کرده، اظهار کرد: من تنها مربی گیلانی بودم که در اولین دوره کلاس مربیگری و داوری بین المللی که در ایران برپا شد، شرکت داشتم.
وی افزود: در اولین دوره کلاس مربیگری بین المللی پرورش اندام و فیتنس با حضور رافائل سانتوخا رئیس فدراسیون جهانی پرورش اندام و پاول فیلبورن رئیس کمیته جهانی مربیان و داوران فدراسیون جهانی در تهران به عنوان تنها مربی گیلانی در این دوره حضور داشتم.
وی که تمامی دوره های مربیگری خود را زیر نظر فدراسیون گذرانده ، ادامه داد: از سال 1375 دوره مربیگری درجه سه را زیر نظر این فدراسیون آغاز کردم و خوشبختانه توانستم مدارک مربیگری درجه دو ، یک ، ملی و بین المللی را نیز زیر نظر فدراسیون دریافت کنم.
وی که ورزش حرفه ای را از سال 1370 آغاز کرده ، خاطرنشان کرد: گرچه تعدادی از مربیان گیلانی دارای مدرک مربیگری بین المللی پرورش اندام و فیتنس هستند، اما این مدارک زیر نظر فدراسیون جمهوری اسلامی نبوده و توانستند در کشورهای دیگر این مدارک را کسب کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران در آلودگی غرق شد / تصاویر

تهران در آلودگی غرق شد / تصاویر

آلودگی شدید هوای پایتخت موجب تعطیلی تمام مدارس شده است.
بازار قیصریه یا سلطانی مهم‌ترین بازار اصفهان/ تصاویر

بازار قیصریه یا سلطانی مهم‌ترین بازار اصفهان/ تصاویر

«بازار قیصریه»، یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین بازارهای ایران است که میدان نقش جهان را به میدان کهنه اصفهان وصل می‌کند. در اطراف میدان نقش جهان و بازار قیصریه، فروشندگانی هستند که عتیقه جات و اشیاء قدیمی اصفهان را که رنگ و بویی از تاریخ و تمدن اصفهان دارند به فروش می رسانند.