کد خبر: ۴۶۷۶۴
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
مسابقات بین المللی شطرنج ابن سینا به میزبانی استان همدان با حضور شطرنج بازان خارجی برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مسابقات بین المللی شطرنج ابن سینا به میزبانی استان همدان از 30 مرداد ماه تا 5 شهریور برگزار می شود و 24 شطرنج باز داخلی و خارجی با هم به رقابت می پردازند.

این مسابقات در دو جدول A و B برگزار می شود که جدول  A ویژه شطرنج بازان دارای درجه استادی و بازیکنان با ریتینگ بالای 2100 است و در 9 دور برگرزار می شود.در این جدول 11 شطرنج باز حضور دارند که 8 شطرنج باز خارجی هستند.

همچنین در جدول B  این مسابقات 14 شطرنج باز با هم به رقابت می پردازند که این جدول در 11 دور به روش سوئیسی پیگیری خواهد شد و بازیکنان پایین تر از ریتینگ 2100 در آن حضور دارند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.