کد خبر: ۴۵۸۹۱
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷
بورس اوراق بهادار تهران خبر داد: در پی اعلام رسمی تعطیلی تهران در روز شنبه 14 مردادماه به مناسبت برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری، بورس‌ها در این روز فعالیتی نخواهند داشت و تعطیل هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شرکت بورس اوراق بهادار با استناد به اطلاعیه سازمان بورس و اوراق بهادار از عدم فعالیت همه ارکان بازار سرمایه از جمله بورس اوراق بهادار تهران، تالار های معاملات مناطق معاملاتی مختلف خبر داده است.

در اطلاعیه سازمان بورس آمده است: با اعلام رسمی تعطیلی شنبه آینده 14 مردادماه به مناسبت برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری، بورس ها در این روز فعالیتی نخواهند داشت و تعطیل هستند.

بر اساس این گزارش، با توجه به اینکه کلیه دستگاه‌های دولتی و نهادهای عمومی در روز شنبه چهاردهم مرداد 1396 در شهر تهران تعطیل است، علاوه بر بورس تهران سایر بورس ها از جمله فرابورس ایران، بورس کالای ایران و بورس انرژی نیز تعطیل هستند و معاملاتی در آنها انجام نمی شود.

در این اطلاعیه تاکید شده است: با توجه به متمرکز بودن سامانه های معاملاتی در پایتخت، تالارهای مناطق نیز به دلیل تعطیلی بورس ها در تهران، در این روز فعالیتی نخواهند داشت.

به گزارش فارس به این ترتیب نخستین روز کاری بورس ها در هفته آینده روز یکشنبه 15 مرداد ماه 96 خواهد بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مانیتور لرزه‌ای دو سوی پایتخت

مانیتور لرزه‌ای دو سوی پایتخت

یک زلزله‌شناس با بررسی زمین‌لرزه‌های ۱۰ سال اخیر اطراف تهران اعلام کرد: مانیتورینگ خردلرزه‌ها در دو سمت شرق و غرب پایتخت می‌تواند اطلاعات موثر -پیش‌نشانگر‌- درباره رفتار گسل‌های اصلی ارائه کند.
قبرستان دارالسلام در شیراز / تصاویر

قبرستان دارالسلام در شیراز / تصاویر

این مکان یکی از کهن‌ترین گورستان‌های تاریخی ایران است و مدفن تعدادی از عرفا، فضلا و اندیشمندان ادوار تاریخی کشور از قرون اولیه اسلام تا عصر حاضر را در خود جا داده است.