کد خبر: ۴۵۸۹۱
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷
بورس اوراق بهادار تهران خبر داد: در پی اعلام رسمی تعطیلی تهران در روز شنبه 14 مردادماه به مناسبت برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری، بورس‌ها در این روز فعالیتی نخواهند داشت و تعطیل هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شرکت بورس اوراق بهادار با استناد به اطلاعیه سازمان بورس و اوراق بهادار از عدم فعالیت همه ارکان بازار سرمایه از جمله بورس اوراق بهادار تهران، تالار های معاملات مناطق معاملاتی مختلف خبر داده است.

در اطلاعیه سازمان بورس آمده است: با اعلام رسمی تعطیلی شنبه آینده 14 مردادماه به مناسبت برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری، بورس ها در این روز فعالیتی نخواهند داشت و تعطیل هستند.

بر اساس این گزارش، با توجه به اینکه کلیه دستگاه‌های دولتی و نهادهای عمومی در روز شنبه چهاردهم مرداد 1396 در شهر تهران تعطیل است، علاوه بر بورس تهران سایر بورس ها از جمله فرابورس ایران، بورس کالای ایران و بورس انرژی نیز تعطیل هستند و معاملاتی در آنها انجام نمی شود.

در این اطلاعیه تاکید شده است: با توجه به متمرکز بودن سامانه های معاملاتی در پایتخت، تالارهای مناطق نیز به دلیل تعطیلی بورس ها در تهران، در این روز فعالیتی نخواهند داشت.

به گزارش فارس به این ترتیب نخستین روز کاری بورس ها در هفته آینده روز یکشنبه 15 مرداد ماه 96 خواهد بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رقابت های ورزشی کشورهای مشترک المنافع/ تصاویر

رقابت های ورزشی کشورهای مشترک المنافع/ تصاویر

رقابت های ورزشی کشورهای مشترک المنافع در رشته های مختلف در شهر گلد کوست استرالیا در حال برگزاری است.
اثرات تک‌تازی‌های نرخ ارز در بازار مسکن؛ گرانی در کمین بازار اجاره در تابستان

اثرات تک‌تازی‌های نرخ ارز در بازار مسکن؛ گرانی در کمین بازار اجاره در تابستان

نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: نوسانات نرخ ارز با رشد حبابی قیمت اوراق تسهیلات مسکن، مصالح و ملزومات ساختمانی خودنمایی کرد اما نگران کننده تر از آن احتمال گرانی بی ضابطه اجاره بها در تابستان امسال است که باید برای آن چاره اندیشی کرد.