کد خبر: ۴۵۸۹۱
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷
بورس اوراق بهادار تهران خبر داد: در پی اعلام رسمی تعطیلی تهران در روز شنبه 14 مردادماه به مناسبت برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری، بورس‌ها در این روز فعالیتی نخواهند داشت و تعطیل هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شرکت بورس اوراق بهادار با استناد به اطلاعیه سازمان بورس و اوراق بهادار از عدم فعالیت همه ارکان بازار سرمایه از جمله بورس اوراق بهادار تهران، تالار های معاملات مناطق معاملاتی مختلف خبر داده است.

در اطلاعیه سازمان بورس آمده است: با اعلام رسمی تعطیلی شنبه آینده 14 مردادماه به مناسبت برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری، بورس ها در این روز فعالیتی نخواهند داشت و تعطیل هستند.

بر اساس این گزارش، با توجه به اینکه کلیه دستگاه‌های دولتی و نهادهای عمومی در روز شنبه چهاردهم مرداد 1396 در شهر تهران تعطیل است، علاوه بر بورس تهران سایر بورس ها از جمله فرابورس ایران، بورس کالای ایران و بورس انرژی نیز تعطیل هستند و معاملاتی در آنها انجام نمی شود.

در این اطلاعیه تاکید شده است: با توجه به متمرکز بودن سامانه های معاملاتی در پایتخت، تالارهای مناطق نیز به دلیل تعطیلی بورس ها در تهران، در این روز فعالیتی نخواهند داشت.

به گزارش فارس به این ترتیب نخستین روز کاری بورس ها در هفته آینده روز یکشنبه 15 مرداد ماه 96 خواهد بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

نرخ ارز که طی هفته های اخیر روند صعودی خود را حفظ کرده است به گفته کارشناسان از هیچ قانونی تبعیت نکرده و شرط بندی دلالان و نبود سیاست صحیح ارزی مهمترین دلیل ناپایداری نرخ ارز گزارش شده است.
در مورد شهردار جدید فکری نکردیم

در مورد شهردار جدید فکری نکردیم

رییس شورای شهر تهران در مورد نامه‌نگاری اخیرش به مقام معظم رهبری توضیحاتی را ارائه کرد.