کد خبر: ۴۵۸۵۷
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
سرمربی تیم والیبال کاله آمل گفت: مبالغ هنگفتی هم که در حال حاضر پرداخت می‌شود غیر عادی است و با ویژگی‌های والیبال ایران مطابقت ندارد
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهروز عطایی در خصوص این که برای فصل جدید لیگ برتر والیبال هدایت کدام تیم را بر عهده خواهد گرفت، اظهار داشت: در فصل بعد هم سرمربی تیم کاله خواهم بود و شاکله تیم را حفظ می‌کنیم. خوشبختانه همه بازیکنان‌مان قرارداد دارند و در فصل آینده هم این بازیکنان با ما خواهند بود.

 

وی ادامه داد: طبیعی است بازیکنانی که دوران آزمون و خطا را در تیم کاله طی کرده‌اند و اکنون به بازیکنان باتجربه‌تری تبدیل شده‌اند را حفظ کنیم. قرارداهایی که با آنها بسته‌ایم هم به گونه‌ای است که هر دو طرف متضرر نشوند.

 سرمربی تیم کاله در مورد ریخت‌وپاش‌هایی که برخی تیم‌ها برای جذب بازیکن انجام داده‌اند، گفت: من دو سال توانستیم قهرمان لیگ شوم اما در هر دو سال پر هزینه‌ترین تیم لیگ نبودیم. حتما لازم نیست برای قهرمانی ولخرجی کرد. البته باید برای کسب قهرمانی بازیکنان خوبی را جذب کرد اما این که همه بازیکنان ستاره به یک تیم بروند چندان صورت خوشی ندارد. مبالغ هنگفت و دستمزدهای کلانی هم که در حال حاضر پرداخت می‌شود غیر عادی است و با ویژگی‌های والیبال ایران مطابقت ندارد، چون لیگ والیبال ایران حرفه‌ای نیست.

 عطایی افزود: پرداخت این مبالغ در آینده تبعات زیادی خواهد داشت. به هیچ عنوان منطقی نیست قیمت یک بازیکن در لیگ ایران بیشتر از لیگ‌های حرفه‌ای دنیا باشد. اگر هر باشگاهی چنین مبالغی را پرداخت می‌کند نگاه حرفه‌ای ندارد و چارچوب‌های بین‌المللی را نمی‌شناسد.

 وی در مورد عملکردش در تیم والیبال جوانان تصریح کرد: ما با تیم جوانان پنجم جهان شدیم و به نظر من عملکرد قابل قبولی داشتیم. واقعیت والیبال ایران این است که جزو 10 تیم برتر دنیا هستیم و در بین چهار تیم برتر دنیا قرار نداریم. البته گاهی اوقات اتفاقات استثنایی هم رخ می‌دهد و در جمع 4 تیم برتر دنیا قرار می‌گیریم.

 عطایی در مورد عملکرد کولاکوویچ گفت: کولاکوویچ در لیگ جهانی زمان زیادی نداشت و به نظر من برای مسابقات انتخابی جهان با شناخت کاملی تیم ملی را هدایت خواهد کرد. در مسابقات انتخابی قهرمانی جهان، تیم ملی کار سختی دارد اما موفقیت در این مسابقات دور از دسترس نیست. بزرگترین حریف ما تیم چین است که با لوزانو متحول شده است.

 سرمربی تیم کاله در خصوص این که گفته می‌شود بازیکنان باتجربه تیم ملی دچار بی‌انگیزگی شده اند، اظهار داشت: من این حرف را قبول ندارم که بازیکنان تیم ملی دچار بی انگیزگی شده‌اند اما نباید از این بازیکنان در همه مسابقات استفاده کرد، چون دچار خستگی و فرسودگی می‌شوند.

 وی در پایان خاطرنشان کرد: فدراسیون والیبال عملکرد خوبی در تیم‌های پایه داشته و نشان می‌دهد که به دنبال تغییر نسل است و به نظر من این اتفاق در آینده رخ خواهد داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.