کد خبر: ۴۴۷۹۰
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۰
فرمانده انتظامی استان همدان خبرداد
فرمانده انتظامی استان همدان از کشف ۵۳ کیلوگرم تریاک در یک عملیات ضربتی و دستگیری ۳ نفر قاچاقچی و توقیف ۲ دستگاه خودرو در همدان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار حاجی محمد مهدیان نسب در گفتگو با خبرنگاران گفت: در پی تلاشهای اطلاعاتی به عمل آمده، یک باند از قاچاقچیان مواد مخدر که با شیوه های گوناگون اقدام به انتقال مواد مخدر از استانهای جنوبی به مرکز و غرب کشور می کردند، شناسایی شدند.

وی افزود: در ادامه تحقیقات صورت گرفته مشخص شد توسط این افراد یک محموله مواد مخدر از استانهای جنوبی کشور بارگیری و در حال انتقال به استان همدان است که ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در یک عملیات ضربتی و هوشمندانه و با همکاری اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان یک دستگاه خودرو کامیونت یخچال دار حامل مواد مخدر را شناسایی و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان همدان اظهار داشت: در بازرسی به عمل آمده از این خودرو ۵۳ کیلوگرم تریاک با لفافه در یک جاسازی حرفه ای کشف و ۳ نفر اعضای این باند دستگیر شدند.

وی گفت: همچنین در این عملیات یک دستگاه خودروی سواری نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان همدان اظهار داشت: فرماندهی انتظامی استان همدان مقوله مبارزه با مواد مخدر را ملی می داند و در امر مبارزه با مواد مخدر باید موضوع را استانی، ملی و منطقه ای دید چرا که پدیده مواد مخدر یک جرم سازمان یافته و فراملی است که در این راستا پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان پیشرو و موفق است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران  در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

درحالی نمایندگان مجلس شلوغی مترو را مورد انتقاد قرار دادند که مدیران شهری معتقدند تحریم ها قراردادهای واردات واگن را تعلیق کرد و باعث هدایت تقاضا به سمت تولید واگن داخلی شد که انتظار می رود با حمایت مجلس و دولت 630 واگن به حمل و نقل ریلی شهری اضافه شود.
احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

مراسم احیای شب نوزدهم ماه رمضان در حرم حضرت معصومه (س)