کد خبر: ۴۴۷۹۰
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۰
فرمانده انتظامی استان همدان خبرداد
فرمانده انتظامی استان همدان از کشف ۵۳ کیلوگرم تریاک در یک عملیات ضربتی و دستگیری ۳ نفر قاچاقچی و توقیف ۲ دستگاه خودرو در همدان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار حاجی محمد مهدیان نسب در گفتگو با خبرنگاران گفت: در پی تلاشهای اطلاعاتی به عمل آمده، یک باند از قاچاقچیان مواد مخدر که با شیوه های گوناگون اقدام به انتقال مواد مخدر از استانهای جنوبی به مرکز و غرب کشور می کردند، شناسایی شدند.

وی افزود: در ادامه تحقیقات صورت گرفته مشخص شد توسط این افراد یک محموله مواد مخدر از استانهای جنوبی کشور بارگیری و در حال انتقال به استان همدان است که ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در یک عملیات ضربتی و هوشمندانه و با همکاری اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان یک دستگاه خودرو کامیونت یخچال دار حامل مواد مخدر را شناسایی و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان همدان اظهار داشت: در بازرسی به عمل آمده از این خودرو ۵۳ کیلوگرم تریاک با لفافه در یک جاسازی حرفه ای کشف و ۳ نفر اعضای این باند دستگیر شدند.

وی گفت: همچنین در این عملیات یک دستگاه خودروی سواری نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان همدان اظهار داشت: فرماندهی انتظامی استان همدان مقوله مبارزه با مواد مخدر را ملی می داند و در امر مبارزه با مواد مخدر باید موضوع را استانی، ملی و منطقه ای دید چرا که پدیده مواد مخدر یک جرم سازمان یافته و فراملی است که در این راستا پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان پیشرو و موفق است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.