کد خبر: ۴۴۶۵
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۸
وحیدی در بازدید از نمایشگاه گل و گیاه
سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اقدامات مطلوب سازمان پارکها، اظهار داشت: نگرانی های کرج در حوزه فضای سبز به حداقل رسیده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، داوود وحیدی در بازدید از پنجمین نمایشگاه گل و گیاه با یادآوری اقدامات انجام شده در حوزه فضای سبز در تمام مناطق 12 گانه عنوان کرد: سازمان پارکها طی سالهای اخیر نقش پررنگی در تحقق این مهم داشته است.

این عضو شورای اسلامی شهر کرج، ارتقاء سطح آگاهی عمومی جامعه در زمینه حفاظت و توسعه فضای سبز را از مهم ترین ویژگی برپایی نمایشگاه گل در هر سال ذکر و عنوان کرد: این نمایشگاه همچنین تاثیرات مثبتی در آرامش روانی و سلامت شهروندان دارد.

وی در ادامه به افزایش فضای سبز در شهر به صورت کلان اشاره و بیان کرد: مجموعه هزار هکتاری در باغستان از جمله این اقدامات به شمار می رود که کرج را تا حدود زیادی به پتانسیل باغشهری خود نزدیک می کند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج در ادامه از نگاه ویژه مسئولان در طراحی نمایشگاه یاد کرد و افزود: طراحی نمایشگاه به گونه ای است که جوانان به صورت ویژه با فرهنگ ایرانی اسلامی انس می گیرند و با پیشینه اسلامی آشنا می شوند.

وحیدی در بخش دیگری از سخنان خود اطلاع رسانی را نسبت به سالهای گذشته گسترده تر دانست و گفت: افزایش امکانات در رادیو نمایشگاه و استقرار تیم خبری در نمایشگاه نقش بسزایی در افزایش آگاهی شهروندان نسبت به اقدامات مجموعه مدیریت شهری و ایجاد تعامل بین آنان دارد.

عضو شورای اسلامی شهر کرج در بخش پایانی سخنان خود ضمن بازدید از غرفه های فرهنگی نمایشگاه، عملکرد سازمان در این زمینه را نیز مثبت ارزیابی کرد و گفت: ترویج فرهنگ شهروندی و ایجاد آرامش در شهر از بازخوردهای غرفه های موجود در نمایشگاه است.
برچسب ها: فضای سبز ، کرج ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.
نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

گزارش اخیر مرکز آمار با وجود آنکه از تکرار رشد منفی اقتصادی خبر می دهد اما بیانگر آن است شتاب رشد اقتصادی نسبت به پاییز سال گذشته کندتر شده است، با این وجود کارشناسان اقتصادی معتقدند حمایت از مشاغل مولد ، کنترل نرخ ارز و جلوگیری از انحراف سرمایه و پول پاشی لازمه عمیق تر نشدن رکود است