کد خبر: ۴۴۶۵
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۸
وحیدی در بازدید از نمایشگاه گل و گیاه
سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اقدامات مطلوب سازمان پارکها، اظهار داشت: نگرانی های کرج در حوزه فضای سبز به حداقل رسیده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، داوود وحیدی در بازدید از پنجمین نمایشگاه گل و گیاه با یادآوری اقدامات انجام شده در حوزه فضای سبز در تمام مناطق 12 گانه عنوان کرد: سازمان پارکها طی سالهای اخیر نقش پررنگی در تحقق این مهم داشته است.

این عضو شورای اسلامی شهر کرج، ارتقاء سطح آگاهی عمومی جامعه در زمینه حفاظت و توسعه فضای سبز را از مهم ترین ویژگی برپایی نمایشگاه گل در هر سال ذکر و عنوان کرد: این نمایشگاه همچنین تاثیرات مثبتی در آرامش روانی و سلامت شهروندان دارد.

وی در ادامه به افزایش فضای سبز در شهر به صورت کلان اشاره و بیان کرد: مجموعه هزار هکتاری در باغستان از جمله این اقدامات به شمار می رود که کرج را تا حدود زیادی به پتانسیل باغشهری خود نزدیک می کند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج در ادامه از نگاه ویژه مسئولان در طراحی نمایشگاه یاد کرد و افزود: طراحی نمایشگاه به گونه ای است که جوانان به صورت ویژه با فرهنگ ایرانی اسلامی انس می گیرند و با پیشینه اسلامی آشنا می شوند.

وحیدی در بخش دیگری از سخنان خود اطلاع رسانی را نسبت به سالهای گذشته گسترده تر دانست و گفت: افزایش امکانات در رادیو نمایشگاه و استقرار تیم خبری در نمایشگاه نقش بسزایی در افزایش آگاهی شهروندان نسبت به اقدامات مجموعه مدیریت شهری و ایجاد تعامل بین آنان دارد.

عضو شورای اسلامی شهر کرج در بخش پایانی سخنان خود ضمن بازدید از غرفه های فرهنگی نمایشگاه، عملکرد سازمان در این زمینه را نیز مثبت ارزیابی کرد و گفت: ترویج فرهنگ شهروندی و ایجاد آرامش در شهر از بازخوردهای غرفه های موجود در نمایشگاه است.
برچسب ها: فضای سبز ، کرج ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آبگرفتگی معابر شهری اهواز/ تصاویر

آبگرفتگی معابر شهری اهواز/ تصاویر

در پی بارندگی صبح امروز اهواز معابر شهر دچار آبگرفتگی شدند.
زندگی روستاییان مازندران پس از سیل/ تصاویر

زندگی روستاییان مازندران پس از سیل/ تصاویر

بر اثر وقوع سیل اخیر در استان مازندران روستاهای شهر کیاکلا به شدت آسیب دیده و خانه‌های روستایی دچار خسارات جدی شده است.