کد خبر: ۴۴۳۵
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۱
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز:
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: توجه خود را روی خط دو قطار شهری معطوف کرده ایم چرا که تمام ملزومات این خط نظیر قطار تامین شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، هیربد معصومی با اشاره به وضعیت شرکت سابیر(پیمانکار قطار شهری کرج)، اظهار کرد: پیرو بررسی وضعیت موجود قطار شهری کرج جلسه ای در دفتر استاندار البرز با حضور مدیرعامل جدید شرکت شستا برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه مدیرعامل شرکت سابیر، اعضای هیئت مدیره، هیئت رئیس هلدینگ حمل و نقل و نمایندگان مجلس شورای اسلامی کرج در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز خاطرنشان کرد: در این جلسه مسائل مد نظر مطرح و بنا شد از نمایندگان مجلس شورای اسلامی محمد جواد کولیوند، بنده به عنوان نماینده استانداری، یک فرد از شرکت شستا و نماینده ای از شرکت سابیر برای رسیدگی به مسائل موجود تعیین شود.

وی با بیان اینکه بنا به سخنان استاندار البرز شرکت شستا و سابیر در کشور سوابق کاری خوبی را از خود نشان داده و بنا به دلایلی در پروژه متروی کرج نتوانسته کار را به سرانجام برساند، گفت: به سبب موارد یاد شده و بنا به گفته استاندار نباید به آبروی شغلی این شرکت لطمه ای وارد کنیم.

معصومی بیان کرد: بنا شد در رابطه به تبدیل ماده ۴۶ به ماده ۴۸ (قطع همکاری) اقدام و بر اساس تعدیل جدید، بدهی ها پرداخت تا پروژه از طریق مناقصه عمومی به پیمانکار جدید واگذار شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز با تاکید بر اینکه توجه خود را بر روی خط دو قطار شهری معطوف کرده ایم چرا که تمام ملزومات این خط نظیر قطار تامین شده است، گفت: درخصوص خط ۵ با یک سرمایه گذار چینی جلساتی را برگزار کردیم، بدون شک باید ادامه کار در قالب سرمایه گذاری و بدون تکیه بر بودجه دولتی طی شود.

منبع: مهر
برچسب ها: قطار شهری ، کرج ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

ساعت ۰۹:۵۳ صبح دیروز دوشنبه تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل در مسیر شمال به جنوب بزرگراه ستاری، قبل از فردوس غرب یک مصدوم بر جا گذاشت. از میان سه سرنشین پژو، یک زن از قسمت سر مصدوم شد ولی دیگر سرنشینان این خودرو و خودروی دیگر صدمه‌ای ندیدند.
سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان و داستان واقعی اش در بوجود آمدن محله « سیدخندان تهران درجاده قدیم شمیران » که در خیابان کوروش فعلی قرار گرفته است.
آخرین اخبار