کد خبر: ۴۴۳۵
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۱
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز:
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: توجه خود را روی خط دو قطار شهری معطوف کرده ایم چرا که تمام ملزومات این خط نظیر قطار تامین شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، هیربد معصومی با اشاره به وضعیت شرکت سابیر(پیمانکار قطار شهری کرج)، اظهار کرد: پیرو بررسی وضعیت موجود قطار شهری کرج جلسه ای در دفتر استاندار البرز با حضور مدیرعامل جدید شرکت شستا برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه مدیرعامل شرکت سابیر، اعضای هیئت مدیره، هیئت رئیس هلدینگ حمل و نقل و نمایندگان مجلس شورای اسلامی کرج در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز خاطرنشان کرد: در این جلسه مسائل مد نظر مطرح و بنا شد از نمایندگان مجلس شورای اسلامی محمد جواد کولیوند، بنده به عنوان نماینده استانداری، یک فرد از شرکت شستا و نماینده ای از شرکت سابیر برای رسیدگی به مسائل موجود تعیین شود.

وی با بیان اینکه بنا به سخنان استاندار البرز شرکت شستا و سابیر در کشور سوابق کاری خوبی را از خود نشان داده و بنا به دلایلی در پروژه متروی کرج نتوانسته کار را به سرانجام برساند، گفت: به سبب موارد یاد شده و بنا به گفته استاندار نباید به آبروی شغلی این شرکت لطمه ای وارد کنیم.

معصومی بیان کرد: بنا شد در رابطه به تبدیل ماده ۴۶ به ماده ۴۸ (قطع همکاری) اقدام و بر اساس تعدیل جدید، بدهی ها پرداخت تا پروژه از طریق مناقصه عمومی به پیمانکار جدید واگذار شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز با تاکید بر اینکه توجه خود را بر روی خط دو قطار شهری معطوف کرده ایم چرا که تمام ملزومات این خط نظیر قطار تامین شده است، گفت: درخصوص خط ۵ با یک سرمایه گذار چینی جلساتی را برگزار کردیم، بدون شک باید ادامه کار در قالب سرمایه گذاری و بدون تکیه بر بودجه دولتی طی شود.

منبع: مهر
برچسب ها: قطار شهری ، کرج ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

تقدیر وزیر ارتباطات از شهرداری تهران بابت توسعه مسیرهای دوچرخه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدامات شهرداری تهران در راستای توسعه مسیرهای دوچرخه در پایتخت تقدیر کرد.
اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

اسارت فیل‌ها برای جذب توریست!/ تصاویر

فیل ها هم اکنون به یک جاذبه مهم تبدیل شده اند و بیش از 12 میلیون گردشگر که سالانه به تایلند سفر می کنند زمانی را نیز به تماشای آنان اختصاص می دهند.
آخرین اخبار