کد خبر: ۴۳۶۷۰
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۳
معاون استاندار خطاب به مدیران آذربایجان شرقی:
معاون استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه برای میزبانی هرچه بهتر رویداد تبریز۲۰۱۸ نباید منتظر دیگران بود گفت: «کَس نخارد پشت من، جز ناخن انگشت من!!».
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدصادق پورمهدی در جلسه کمیته برنامه ریزی ستاد تبریز 2018 که در تالار عمارت استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه باید تمامی طرح‌های تبریز2018 بر روی کاغذ و زمان بندی شده ارائه شود اظهار کرد: در تقویم این رویداد باید مشخص شود که چه اقداماتی صورت گرفته و چه اقداماتی صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه نباید برای شروع رویداد گردشگری تبریز منتظر اعتبارات باشیم افزود: باید نهادها از منابع داخلی استفاده کرده و شهرداری هم که اصل بار مسئولیت بر دوش آن است اعتبارات خود را به این سمت هدایت کند و گزارش عملیاتی‌تر ارائه دهد.

وی با اشاره به اینکه باید در فرصت باقیمانده نورپردازی‌های خیابانی برای تقویت زیبایی‌های بصری تبریز افزایش یابد گفت: ورودی‌ها و خیابان‌های اصلی برای اینکه زیبایی‌های شبانه تبریز بیشتر به گردشگران نشان داده شود، نورپردازی شود.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه استان ما ظرفیت‌های فراوانی در حوزه گردشگری دارد ابراز داشت: ما می‌توانیم رسانه‌ها را پای کاربیاوریم تا رویداد تبریز 2018 مردمی‌تر برگزار شود. 

وی با اشاره به اینکه باید همراه با انتقادات رسانه‌ها، به تبیین ظرفیت‌های مثبت استان هم بپردازیم گفت: نباید مدیری را که در استان وارد کار کردن شده دلسرد کرد، ایرادات را تذکر دهیم ولی تخریبشان نکنیم.

پورمهدی با بیان اینکه در اطلاع رسانی ضعف داریم اضافه کرد: شهرداری در حوزه عمرانی و تبریز 2018 زحمات زیادی کشیده ولی زحمات شهرداری به خوبی منعکس نمی‌شود.

وی با اشاره به گلایه شهردار تبریز مبنی بر افزایش انتقادات رسانه‌ای با افزایش حجم اقدامات عمرانی و گردشگری برای 2018 ابراز داشت: همه مدیران در اتاق شیشه‌ای نشسته‌ایم، لذا باید فضا را باز کنیم تا رسانه‌ها ایرادات ما را به ما اطلاع داده و از این ظرفیت برای مدیریت استفاده کنیم. رسانه‌ها هم باید در راستای تقویت تبریز 2018 قدم بردارند، ضمن اینکه انتقادات منصفانه هم مطرح شود.

معاون استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه برای میزبانی هرچه بهتر رویدادتبریز 2018 نباید منتظر دیگران بود گفت: «کَس نخارد پشت من، جز ناخن انگشت من!!». باید برای تبریز 2018 خود ما پای کار باشیم و به باور برسیم، غریبه‌ها برای این موضوع کاری نخواهند کرد. چه بسا شهرهای دیگر کشور آرزوی گرفتن این رویداد را داشتند بنابراین باید همه دست به دست هم دهیم تا این رویداد را به خوبی برگزار کنیم.

وی تاکید کرد: باید دستگاه‌های ملی را هم به میدان بیاوریم و از ظرفیت بودجه‌های ملی برای تبریز استفاده کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

با خروج آمریکا از برجام دو سناریو ماندن و رفتن اروپایی‌ها از صنعت خودرو محتمل است که می تواند وضعیت بازار خودرو را تغییر دهد. هرچند مجلسی‌ها معتقدند قراردادهای خودرویی مانع از خروج یک جانبه خودروسازان خارجی است و منجر به پرداخت غرامت خواهد شد.
ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

دبیرکل مجمع جهانی شهرهای اسلامی از ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان خبر داد که براساس آن گردشگر، تعامل آموزشی، احساسی، اجتماعی و مشارکتی با مکان و مردمی که در آن سکونت دارند خواھد داشت و از همین رو گردشگر خود را ھمچون شھروند حس می کند.