کد خبر: ۴۲۲۶۳
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
شهر فردا گزارش می دهد
یارانه خوش قدم تیرماه با خودش دستور پرداخت تسهیلات 5 میلیون تومانی یارانه را تحت عنوان یاراکارت به همراه دارد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سیف رئیس کل بانک مرکزی خبر ابلاغیه جدید به بانک ها برای پرداخت همزمان هفتاد و ششمین مرحله یارانه و  تسهیلات تا سقف 5 میلیون تومان را داد.

بر اساس این گزارش این تسهیلات که قابل نقل و انتقال نبوده و صرفا برای تامین نیازهای خانوار و خرید کالا در نظر گرفته شده با سود 18 درصدو بازپرداخت 36 ماهه در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

پیگیریهای خبرنگار شهر فردا حاکی است در زمان حاضر تنها بانک کشاورزی برای پرداخت تسهیلات یاراکارت اعلام آمادگی کرده و سایر بانکها در انتظار تامین منابع مالی هستند.

ابلاغیه رئیس بانک مرکزی نشان می دهد که تسهیلات یارا کارت از یک میلیون و260 هزار تومان آغاز و تا سقف 5 میلیون تومان برآورد شده است .

این تسهیلات برای خانواده های یک نفره یک میلیون و 360 هزار تومان با اقساط 45 هزار و 500 تومان و برای خانوارهای دو نفره 2 میلیون و 260 هزار تومان با اقساز 91 هزار تومان با بازپرداخت 36 ماهه خواهد بود.

همچنین این تسهیلات برای خانوارهای سه نفره 3 میلیون و 780 هزار تومان با اقساط 126 هزار تومان و برای خانوارهای چهار نفره و بیشتر 5 میلیون با اقساط 180 هزار تومانی و مدت بازپرداخت 3 ساله پیش بینی شده است.

وثیقه تسهیلات یاراکارت علاوه بر حساب یارانه افراد چک و سفته خواهد بود تا در صورت قطع یارانه مشکلی در روند بازپرداخت پیش نیاید.
برچسب ها: وام ، یارا کارت
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتصاب رئیس، دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام

انتصاب رئیس، دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی رئیس، دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام را برای یک دوره پنج‌ساله منصوب کردند.
هشدار نسبت به دلالی‌های هنگفت در بخش درمان/ دلالی بیمار از جنوب آسیا

هشدار نسبت به دلالی‌های هنگفت در بخش درمان/ دلالی بیمار از جنوب آسیا

نماینده ارومیه در مجلس نهم گفت: سیکل معیوب انعقاد قرارداد چه در قالب جذب پزشک و چه مراکز خدمات درمانی که تنها از فیلتر دلالی میسر بود، اکنون با معرفی بیماران از سایر کشورها به مراکز درمانی خاص و بعضا فاقد تخصص کامل شده و می‌تواند اعتبار پزشکی ایران را در دنیا خدشه‌دار کند.