کد خبر: ۴۲۲۰
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۷
معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج بیان کرد: با تلاش مدیریت شهری کرج و همکاری بانک شهر مقرر شده است که صد دستگاه اتوبوس به ارزش 50 میلیارد تومان به صورت نقد و یا تهاتری خریداری شود و در اختیار ناوگان حمل و نقل عمومی این کلانشهر قرار بگیرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، فرج الله ایلیات عنوان کرد: با تلاش و پیگیری های مجدانه مدیریت شهری کرج و همکاری بانک شهر مقرر شده است که صد دستگاه اتوبوس به ارزش 50 میلیارد تومان به صورت نقد و یا تهاتری خریداری شود و برای ارائه خدمات رسانی گسترده به شهروندان در اختیار ناوگان حمل و نقل عمومی این کلانشهر قرار بگیرد.

معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج ادامه داد: همچنین طی جلسات متعدد مدیران ارشد شهرداری این کلانشهر با نمایندگان مردم در پارلمان شهری این تمهید اتخاذ شده است که خرید 300 دستگاه اتوبوس دیگر نیز در دستور کار قرار بگیرد تا با توجه به جمعیت بالا و گستردگی شهر مشکلات شهروندان در این زمینه مرتفع شود.

ایلیات در بخشی دیگر از سخنان خود به نگاه ویژه مدیریت شهری کرج برای ساخت پارکینگ های عمومی در سطح مناطق 12گانه شهرداری کرج تاکید کرد و گفت: به دلیل کسر پارکینگهای طبقاتی مکانیزه در این کلانشهر و نیاز شهروندان به آن سه پارکینگ مکانیز در حال ساخت و بهره برداری می باشند.

این مسئول اظهار داشت: یکی از پارکینگ های مذکور در محدوده فردیس بوده و دو پارکینگ دیگر در مرکز شهر جانمایی شده اند که مقرر شده است پس از بهره برداری از آنها تا پایان سال 95 چند پارکینگ طبقاتی مکانیزه در نقاط مختلف شهر کرج احداث و راه اندازی شود.

وی در مبحث عمرانی نیز به ساخت پل روی رودخانه کرج اشاره کرد و یادآور شد: این پل بزرگترین پل ساخته شده بر روی رودخانه مذکور می باشد که پیمانکار این طرح عمرانی نیز انتخاب شده است و تامین مالی آن نیز از سوی بانک شهر تمهید شده که بعنوان یک ابر پروژه بزودی اجرایی می شود.
برچسب ها: حمل و نقل ، البرز ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

ساعت ۰۹:۵۳ صبح دیروز دوشنبه تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل در مسیر شمال به جنوب بزرگراه ستاری، قبل از فردوس غرب یک مصدوم بر جا گذاشت. از میان سه سرنشین پژو، یک زن از قسمت سر مصدوم شد ولی دیگر سرنشینان این خودرو و خودروی دیگر صدمه‌ای ندیدند.
سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان و داستان واقعی اش در بوجود آمدن محله « سیدخندان تهران درجاده قدیم شمیران » که در خیابان کوروش فعلی قرار گرفته است.
آخرین اخبار