کد خبر: ۴۱۱۹
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۱
معاون خدمات شهری کرج:
معاون خدمات شهری شهرداری کرج از اختصاص 150 میلیون تومان اعتبار برای اجرای طرح استقبال از مهرماه سال جاری و آغاز سال تحصیلی خبر داد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، حسن مدیرروستا اظهار داشت: طرح استقبال از مهر همه ساله توسط نیروهای زیرمجموعه این معاونت در سطح مدارس شهر به اجرا در می آید و هدف از آن اصلاح محیط داخلی و خارجی مدارس برای ایجاد امنیت و آرامش خاطر دانش آموزان و اولیاء آنان، معلمان و کادر مربیان است.

این مسئول، تاکید کرد: مدارس محیطی هستند که پرورش دهنده آینده سازان و خاطره ساز برای آینده همه افراد است و از این منظر باید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند.

وی ادامه داد: بر همین اساس شهرداری کرج طبق سال های گذشته با دستور شهردار و موافقت شورای اسلامی شهر نسبت به انجام این مهم اهتمام ورزیده و می کوشد این اماکن و مراکز تحصیلی را با کیفیت مناسبی در اختیار دانش آموزان قرار دهد.

وی اضافه کرد: برای سال جاری مبلغ 150 میلیون تومان اعتبار به طرح استقبال از مهر اختصاص داده شده که این رقم به امور مختلفی برای نوسازی و مرمت امکانات داخلی مراکز تحصیلی اختصاص می یابد.

معاون خدمات شهری شهرداری کرج خاطرنشان کرد: رنگ آمیزی دیوارها، لکه گیری آسفالت داخلی، رنگ آمیزی صفوف، بهسازی آبخوری های مدارس و دیگر اموری که قابلیت اجرا توسط نیروهای معاونت را داشته باشد از جمله فعالیت هایی است که در قالب اجرای طرح استقبال از مهر به اجرا در می آید.

مدیرروستا اضافه کرد: اقدامات لازم به این منظور از روز سه شنبه 23 مهرماه آغاز خواهد شد و تلاش خواهیم کرد عملیات مورد نظر پیش از فرا رسیدن مهرماه تمامی مدارسی که در قالب این طرح قرار می گیرند، اجرا و تکمیل شود.
برچسب ها: مدارس ، شهرداری ، کرج ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.
نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

گزارش اخیر مرکز آمار با وجود آنکه از تکرار رشد منفی اقتصادی خبر می دهد اما بیانگر آن است شتاب رشد اقتصادی نسبت به پاییز سال گذشته کندتر شده است، با این وجود کارشناسان اقتصادی معتقدند حمایت از مشاغل مولد ، کنترل نرخ ارز و جلوگیری از انحراف سرمایه و پول پاشی لازمه عمیق تر نشدن رکود است