کد خبر: ۴۱۰۰
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۲
برای اولین بار در کشور اجرا شد
مدیر اجتماعی شهرداری کرج از اجرای طرح «نقاشی من، عروسک من» برای اولین بار در کشور خبر داد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، محسن برجی اظهار کرد: همزمان با برپایی پنجمین نمایشگاه گل و گیاه کرج و با طرح و ایده مربیان عروسک سازی کانون رشد خلاق غرفه «نقاشی من عروسک من» راه اندازی شده و کودکان کرجی می توانند به همراه خانواده های خود ضمن بازدید از نمایشگاه به این غرفه مراجعه کنند و در ابتدا نقاشی از عروسک خیالی خود کشیده و سپس به همراه مربیان حاضر در مدت ٣٠ دقیقه عروسک آن را بسازند.

برجی افزود: مبتکر این طرح «صفورا ستاری» از مدرسان دانشگاه فنی و حرفه ای هفدهم شهریور است که با حمایت شتابدهنده آسانگار و کانون رشد خلاق این طرح را به اجرا رسانده است.

وی ارتباط با محیط و تعامل آسان‌تر با اطرافیان، افزایش اعتماد به نفس کودکان، کاهش خجالت، پرورش قدرت تصور، کمک به نهادینه کردن فرهنگ گفتگو در بین کودکان را از جمله مزایای اجرای این طرح دانست و افزود: همچنین والدین از طریق عروسـک گردانی می توانند آموزش غیرمستقیـم مفـاهیم و مهارت های زندگی و آداب و رسوم و قوانین اجتماعی را انجام دهند.

برجی تاکید کرد: با راه اندازی چنین غرفه های خلاقانه ای در نمایشگاه هایی که بازدیدکنندگان زیادی دارند ضمن  توجه هرچه بیشتر به مسئولیت های اجتماعی، باعث ایجاد  تمایز برای نمایشگاه به دلیل ارائه خدمتی نوین و  ایجاد فرصتی برای ترویج و بیان داستانی جدید از نمایشگاه توسط بازدیدکنندگان می شود.

منبع: مهر
برچسب ها: نقاشی ، البرز ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.
نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

گزارش اخیر مرکز آمار با وجود آنکه از تکرار رشد منفی اقتصادی خبر می دهد اما بیانگر آن است شتاب رشد اقتصادی نسبت به پاییز سال گذشته کندتر شده است، با این وجود کارشناسان اقتصادی معتقدند حمایت از مشاغل مولد ، کنترل نرخ ارز و جلوگیری از انحراف سرمایه و پول پاشی لازمه عمیق تر نشدن رکود است