کد خبر: ۴۰۴۶
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۴
با ارائه خدمات در پایانه شهید کلانتری
مدیر منطقه 9 شهرداری کرج، پایانه شهید کلانتری را فضایی جهت انتقال فرهنگ و تجارب مدیریت شهری دانست و گفت: با به تصویر کشیدن اقدامات مدیریت شهری در این پایانه، این مهم محقق می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، عزیز صدرنژاد در بازدید از پایانه شهید کلانتری کرج از اهتمام خدماتی، عمرانی به محوطه پایانه و حاشیه پایانه توسط شهرداری منطقه 9 خبرداد و افزود: با توجه به استفاده بیش از 6 هزار مسافر در روز از پایانه شهید کلانتری و حضور اقشار مردم از اقصی نقاط کشور، شهرداری کرج می تواند از پتانسیل اطلاع رسانی فرهنگی، خدماتی، عمرانی این مجموعه  استفاده نماید.

در ادامه مهرداد فیروزبخت، مدیرعامل سازمان پایانه های بار و مسافر شهرداری کرج هدف از تعامل با منطقه را ارائه خدمات بهینه با هدف خدمت رسانی بیشتر و بهتر به شهروندان و  مسافرین عنوان کرد و در این راستا موارد مورد نیاز به سمع و نظر مدیر منطقه 9 رسید.

شایان ذکر است در این بازدید که با حضور فیروزبخت مدیرعامل سازمان برگزار شد در خصوص مسائل و موارد مورد نیاز پایانه تبادل نظر شد و تعامل بیش از پیش منطقه و سازمان در دستور کار قرار گرفت.

در پایان این بازدید، مدیر منطقه 9 از پروژه احداث پل ارتباطی پایانه به محوطه فنی بازدید کرد و اجرای این طرح را یکی از سودمندترین طرحهای عمرانی در سطح منطقه دانست.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

سبد مواد غذایی مردم ارزانتر شد

گزارش جدید مرکز آمار نشان می دهد به رغم افزایش چند قلم مواد خوراکی نظیر سیب زمینی و پیاز قیمت سایر کالاها نسبت به اردیبشهت ماه سال جاری ارزانتر شده است.
نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

نسخه تجویزی اقتصاددانان برای خروج از رکود چیست؟

گزارش اخیر مرکز آمار با وجود آنکه از تکرار رشد منفی اقتصادی خبر می دهد اما بیانگر آن است شتاب رشد اقتصادی نسبت به پاییز سال گذشته کندتر شده است، با این وجود کارشناسان اقتصادی معتقدند حمایت از مشاغل مولد ، کنترل نرخ ارز و جلوگیری از انحراف سرمایه و پول پاشی لازمه عمیق تر نشدن رکود است