کد خبر: ۴۰۴۶
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۴
با ارائه خدمات در پایانه شهید کلانتری
مدیر منطقه 9 شهرداری کرج، پایانه شهید کلانتری را فضایی جهت انتقال فرهنگ و تجارب مدیریت شهری دانست و گفت: با به تصویر کشیدن اقدامات مدیریت شهری در این پایانه، این مهم محقق می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، عزیز صدرنژاد در بازدید از پایانه شهید کلانتری کرج از اهتمام خدماتی، عمرانی به محوطه پایانه و حاشیه پایانه توسط شهرداری منطقه 9 خبرداد و افزود: با توجه به استفاده بیش از 6 هزار مسافر در روز از پایانه شهید کلانتری و حضور اقشار مردم از اقصی نقاط کشور، شهرداری کرج می تواند از پتانسیل اطلاع رسانی فرهنگی، خدماتی، عمرانی این مجموعه  استفاده نماید.

در ادامه مهرداد فیروزبخت، مدیرعامل سازمان پایانه های بار و مسافر شهرداری کرج هدف از تعامل با منطقه را ارائه خدمات بهینه با هدف خدمت رسانی بیشتر و بهتر به شهروندان و  مسافرین عنوان کرد و در این راستا موارد مورد نیاز به سمع و نظر مدیر منطقه 9 رسید.

شایان ذکر است در این بازدید که با حضور فیروزبخت مدیرعامل سازمان برگزار شد در خصوص مسائل و موارد مورد نیاز پایانه تبادل نظر شد و تعامل بیش از پیش منطقه و سازمان در دستور کار قرار گرفت.

در پایان این بازدید، مدیر منطقه 9 از پروژه احداث پل ارتباطی پایانه به محوطه فنی بازدید کرد و اجرای این طرح را یکی از سودمندترین طرحهای عمرانی در سطح منطقه دانست.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آبگرفتگی معابر شهری اهواز/ تصاویر

آبگرفتگی معابر شهری اهواز/ تصاویر

در پی بارندگی صبح امروز اهواز معابر شهر دچار آبگرفتگی شدند.
زندگی روستاییان مازندران پس از سیل/ تصاویر

زندگی روستاییان مازندران پس از سیل/ تصاویر

بر اثر وقوع سیل اخیر در استان مازندران روستاهای شهر کیاکلا به شدت آسیب دیده و خانه‌های روستایی دچار خسارات جدی شده است.