کد خبر: ۳۹۳۸۴
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
شهردار زنجان خبر داد
شهردار زنجان از برگزاری جشنواره بزرگ عید رمضان در شهر زنجان همزمان با عید فطر خبر داد و گفت: این جشنواره در منطقه گردشگری گاوزانگ در روز دوم تعطیلات از ساعت ۱۸ تا ۲۱ برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حبیب ملائی یگانه ظهر دوشنبه در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر، افزود: برای استقبال از گردشگران و مسافران برنامه های فرهنگی و هنری پیش بینی شده است. 

وی اظهار کرد: ۱۱ واحد سی ان جی شهرداری در خدمت مسافران خواهد بود و توزیع فایل صوتی زنجان را بشنوید از دیگر برنامه ها است  و فضا سازی شهر نیز با لگوی زنجان،میزبان مهربان اجرا می شود.

یگانه از برگزاری جشنواره بزرگ عید رمضان در شهر زنجان همزمان با عید فطر خبر داد و گفت:  این جشنواره در منطقه گردشگری گاوزانگ در روز دوم تعطیلات از ساعت ۱۸ تا ۲۱ برگزار خواهد شد.

شهردار زنجان به ایجاد کمپین «زنجان میزبان مهربان» اشاره کردو گفت: با همکاری ستاد سفر فایل صوتی دیدنی‌ها خوردنی‌هادر بین مسافران توزیع می‌شود و تصاویر اماکن دیدنی در بنرها و استندهای شهری زنجان نصب خواهد شد.

در ادامه این جلسه ، رئیس ستاد اقامه نماز استان زنجان از ارائه سامانه مکان یابی مساجد در سطح کشور خبر داد و گفت: در شهر زنجان نیز سامانه در اختیار شهرداری قرار گرفته است.

سعید ناصری گفت: مشکلی در نمازخانه پیامبر اعظم در آزاده راه زنجان- تبریز وجود دارد که ضروری است نسبت به بهینه سازی آن اقدام شود.

مدیر کل سازمان اوقاف و امور خیریه استان زنجان از برگزاری رح نشاط معنوی در زنجان خبر دادو گفت: تقویت باورها و اعتقادات دینی جوانان و نوجوانان از جمله اهداف اجرای طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه است.

احمد نیکنام به سرفصل‌های اجرایی طرح  نشاط معنوی اشاره کرد و افزود: یکی از سرفصل‌های اصلی اجرای این طرح حضور روحانیون و مبلغان است. 

وی ابراز کرد: این طرح که به صورت ملی اجرایی می‌شود شامل برنامه‌های آموزشی،تفریحی و اردویی و ورزشی است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
یک

یک "زن" و قصه هزار و یک شب مدیریت شهری بغداد

شهردار بغداد میگوید: یک زن می‌تواند به مثابه یک مرد در تمامی کارهایی که به او محول شده عمل کند ، من پیش از اینکه رئیس مدیریت شهری بغداد باشم یک مهندس و دارای مدرک دکترا در زمینه مهندسی شهری هستم و این مهم بدان معناست که برای زن هیچ محدودیتی نیست.
روحیه سازندگی و مجاهدت از مشخصات بارز آیت الله هاشمی رفسنجانی بود

روحیه سازندگی و مجاهدت از مشخصات بارز آیت الله هاشمی رفسنجانی بود

قالیباف گفت: در 16 سالی که از نزدیک با آیت الله هاشمی رفسنجانی در عرصه سازندگی، کار، تلاش و میدان جنگ آشنا بودم، روحیه سازندگی و مجاهدت از مشخصات بارز ایشان بود.