کد خبر: ۳۹۳۸۴
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
شهردار زنجان خبر داد
شهردار زنجان از برگزاری جشنواره بزرگ عید رمضان در شهر زنجان همزمان با عید فطر خبر داد و گفت: این جشنواره در منطقه گردشگری گاوزانگ در روز دوم تعطیلات از ساعت ۱۸ تا ۲۱ برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حبیب ملائی یگانه ظهر دوشنبه در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر، افزود: برای استقبال از گردشگران و مسافران برنامه های فرهنگی و هنری پیش بینی شده است. 

وی اظهار کرد: ۱۱ واحد سی ان جی شهرداری در خدمت مسافران خواهد بود و توزیع فایل صوتی زنجان را بشنوید از دیگر برنامه ها است  و فضا سازی شهر نیز با لگوی زنجان،میزبان مهربان اجرا می شود.

یگانه از برگزاری جشنواره بزرگ عید رمضان در شهر زنجان همزمان با عید فطر خبر داد و گفت:  این جشنواره در منطقه گردشگری گاوزانگ در روز دوم تعطیلات از ساعت ۱۸ تا ۲۱ برگزار خواهد شد.

شهردار زنجان به ایجاد کمپین «زنجان میزبان مهربان» اشاره کردو گفت: با همکاری ستاد سفر فایل صوتی دیدنی‌ها خوردنی‌هادر بین مسافران توزیع می‌شود و تصاویر اماکن دیدنی در بنرها و استندهای شهری زنجان نصب خواهد شد.

در ادامه این جلسه ، رئیس ستاد اقامه نماز استان زنجان از ارائه سامانه مکان یابی مساجد در سطح کشور خبر داد و گفت: در شهر زنجان نیز سامانه در اختیار شهرداری قرار گرفته است.

سعید ناصری گفت: مشکلی در نمازخانه پیامبر اعظم در آزاده راه زنجان- تبریز وجود دارد که ضروری است نسبت به بهینه سازی آن اقدام شود.

مدیر کل سازمان اوقاف و امور خیریه استان زنجان از برگزاری رح نشاط معنوی در زنجان خبر دادو گفت: تقویت باورها و اعتقادات دینی جوانان و نوجوانان از جمله اهداف اجرای طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه است.

احمد نیکنام به سرفصل‌های اجرایی طرح  نشاط معنوی اشاره کرد و افزود: یکی از سرفصل‌های اصلی اجرای این طرح حضور روحانیون و مبلغان است. 

وی ابراز کرد: این طرح که به صورت ملی اجرایی می‌شود شامل برنامه‌های آموزشی،تفریحی و اردویی و ورزشی است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

با خلق دلار حدود 5000 هزار تومانی، تابو پرواز دلار شکست و ارزش پول ملی کشورمان به پایین ترین سطح ممکن در تاریخ ایران رسید، رکوردی که با خود معیشت ایرانیان را تکان خواهد داد، آنهم از نوع زلزله 9 ریشتری.
هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

برخی کارشناسان معتقدند با توجه به رکود حاکم بر بازار و رکود زنی طلا ممکن است قاچاق این فلز گرانبها و همچنین بورس طلای کم اجرت و دست دوم تقویت شود.