کد خبر: ۳۹۳۸۴
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
شهردار زنجان خبر داد
شهردار زنجان از برگزاری جشنواره بزرگ عید رمضان در شهر زنجان همزمان با عید فطر خبر داد و گفت: این جشنواره در منطقه گردشگری گاوزانگ در روز دوم تعطیلات از ساعت ۱۸ تا ۲۱ برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حبیب ملائی یگانه ظهر دوشنبه در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر، افزود: برای استقبال از گردشگران و مسافران برنامه های فرهنگی و هنری پیش بینی شده است. 

وی اظهار کرد: ۱۱ واحد سی ان جی شهرداری در خدمت مسافران خواهد بود و توزیع فایل صوتی زنجان را بشنوید از دیگر برنامه ها است  و فضا سازی شهر نیز با لگوی زنجان،میزبان مهربان اجرا می شود.

یگانه از برگزاری جشنواره بزرگ عید رمضان در شهر زنجان همزمان با عید فطر خبر داد و گفت:  این جشنواره در منطقه گردشگری گاوزانگ در روز دوم تعطیلات از ساعت ۱۸ تا ۲۱ برگزار خواهد شد.

شهردار زنجان به ایجاد کمپین «زنجان میزبان مهربان» اشاره کردو گفت: با همکاری ستاد سفر فایل صوتی دیدنی‌ها خوردنی‌هادر بین مسافران توزیع می‌شود و تصاویر اماکن دیدنی در بنرها و استندهای شهری زنجان نصب خواهد شد.

در ادامه این جلسه ، رئیس ستاد اقامه نماز استان زنجان از ارائه سامانه مکان یابی مساجد در سطح کشور خبر داد و گفت: در شهر زنجان نیز سامانه در اختیار شهرداری قرار گرفته است.

سعید ناصری گفت: مشکلی در نمازخانه پیامبر اعظم در آزاده راه زنجان- تبریز وجود دارد که ضروری است نسبت به بهینه سازی آن اقدام شود.

مدیر کل سازمان اوقاف و امور خیریه استان زنجان از برگزاری رح نشاط معنوی در زنجان خبر دادو گفت: تقویت باورها و اعتقادات دینی جوانان و نوجوانان از جمله اهداف اجرای طرح نشاط معنوی در بقاع متبرکه است.

احمد نیکنام به سرفصل‌های اجرایی طرح  نشاط معنوی اشاره کرد و افزود: یکی از سرفصل‌های اصلی اجرای این طرح حضور روحانیون و مبلغان است. 

وی ابراز کرد: این طرح که به صورت ملی اجرایی می‌شود شامل برنامه‌های آموزشی،تفریحی و اردویی و ورزشی است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
الزامات بودجه مبتنی بر عملکرد چیست ؟  چگونه نفت صرف برج دولت می شود؟

الزامات بودجه مبتنی بر عملکرد چیست ؟ چگونه نفت صرف برج دولت می شود؟

یک اقتصاددان گفت :بودجه مبتنی بر عملکرد بودجه ای سالم است ، بودجه ای که هزینه جاری آن از محل مالیاتهایی که مبتنی بر اطلاعات شفاف است و از طرق مردم تامین شده باشد حاصل شود ،نه بودجه ای که درآمدهای نفتی آن حقوق کارمندان دولت می شود.
سرمایه گذاری کره ایها در تولید انرژی از پسماند نهایی شد

سرمایه گذاری کره ایها در تولید انرژی از پسماند نهایی شد

معاون شهردار تهران گفت : با وجود اعلام آمادگی آلمان و چین برای فایناس در ایران قرارداد همکاری برای تبدیل زباله به انرژی با کشور کره منعقد شد.